Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 550 Euro. Tirane

Shtepi me qera 18/03/2023 15:04 Post ID: 98475


Pagesa

550 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 159,573 Euro
Distanca 2.45 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1598

🏠Jepet shtepi me qera 2+1 tek Kopshti Botanik

Organizohet:

▶️2 dhoma gjumi

▶️1 sallon

▶️2 ballkone

▶️2 tualete

👉Jepet me qera per here te pare, e arreduar me kushte moderne dhe bashkekohore

🔵Ndodhet ne Katin e 2(dyte)

🔵Siperfaqja 100m/2


📍Adresa: Tek Xhamia, Kopshti Botanik