Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 380 Euro. Tirane

Shtepi me qera 24/09/2023 13:04 Post ID: 175724


Pagesa

380 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 64.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 100,634 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Vila l - Harta
Lexime 363

Jepet apartament 1+1 me qera tek “Vila L 1) .
Apartamenti ka nje siperfaqe 64 m2 dhe ndodhet ne katin e katert me pallat te ri me ashensor.

Cmimi i qerase: 380 euro muaji

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne: