Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti Pjeserisht e mobiluar, Pagesa 800 Euro. Tirane

Shtepi me qera 15/08/2023 11:37 Post ID: 164114


Pagesa

800 Euro

Ambjenti 3+1, Pjeserisht   (Per 7 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 119.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 201,267 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Kompleksi Turdiu - Harta
Lexime 42

Jepet me qera 3+1 me post parkimi ne zonen e kompleksit Turdiu
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te pallatit.
Apartamenti organizohet ;
*1 hapsire ndenje
* 1 hapsire gatim + ngrenie
* 2 dhoma gjumi
*2 tualete
*2 ballkone
Apartamenti eshte i rregulluar dhe ka mobilim bashkekohor edhe modern ndodhet ne katin e 5te me ashensor gjithashtu disponon edhepost parkimi te perfshire ne cmim.