Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 440 Euro. Tirane

Shtepi me qera 12/09/2023 12:35 Post ID: 161471


Pagesa

440 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 69.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 129,470 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Sheshi Selvia - Harta
Lexime 196

📌 Jepet me qira Apartament 1+1ne Qender te Tiranes tek Sheshi Selvia

Kati i 4 (ashensor)
Siperfaqe :72m2
Totalisht e mobiluar

Apartamenti organizohet:
-Sallon ndenje + Ambient gatimi
- 1 dhome gjumi
- 1 Tualet
- 2 Ballkone

Detaje shtese:
Pallati i ri, I ndertuar ne vitin 2015 ne gjendje shume te mire.
mure me termoizolim, dritare termike dopio xham me grila, e mobiluar ne detaje lavastovilie, lavatrice, konidicioner e cdo paisje shtepie. Eshte banuar nga familjare dhe eshte ne gjendje shume te mire
Jepet per here te pare me qera

Vendodhja :Selvia, Rruga Isa Bolentini
Cmimi:440€