🏡 play station 5

🕵 Online 3 visitors | ⏳ 6 pending ADV

Tirana - Playstation 4 Slim 500gb

❱ Computers and Electronics ❱ Tirana

| Computers and electronics in tirana near the "21 dhjetori/rruga e kavajes" area .this computers and electronics has 0 km from year 0. this car is supplied with ...
17.10.2023 (13:08)

Durres - Playstation 5 Disc Edition Me Garanci

❱ Computers and Electronics ❱ Durres

| Computers and electronics in durres near the "plepa" area .this computers and electronics has 0 km from year 0. this car is supplied with ...
14.09.2023 (11:54)

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shiten kufjet qe mbajne 1 vit bateri . risia me e re ne treg. disponoj edhe 8 cope gjendje me nje super cmim 2000 lek te reja dhe transport kudo ne shqiperi . ...
08/12/2023 19:41

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Memory for laptop crucial 8gb 260-pin ddr4 so-dimm ddr4 2666(pc4 21300)model ct8g4sfra2666. new!...
30/11/2023 15:47

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet samsung a20s 32gb per vetem 60€ cdo gje funskionale cover+karikus dhurat konaktoni me wts 0685266894 ...
29/11/2023 19:00

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet pc dell, ekran hp, maus dhe tastjere me bluetooth. ...
27/11/2023 13:05

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
I ri ne kuti ...
23/11/2023 19:55

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
🔈laptop ne shitje👉dhenbsp;dhenbsp;intel core i7-10750h📌 16 gb, ddr4 sdram👉 1 tb ssd✅ geforce rtx 2060 6gbdhenbsp;📌 15.6" full hd 144hz 3ms ips displaydhenbsp;👉 16gb dual-channel dd...
14/11/2023 16:38

Zona: Qender
Fe 2.8/35 fe 4/12-24 g cmimi i lenteve te reja eshte 2300€ shume pak te perdorura shiten 1600€ te dyja...
01/11/2023 23:11

Zona: Laprake
Iphone 11 eshte 64 gb shume i mbajtur me garanci te plote 10-10 gjendja ...
29/10/2023 21:43

Tirana - Shitet Pc

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Hp seria z4 workstation intel xeon (w2125) ssd 256gb (m2) hdd 1 tb x2 ram-(ddr4) 32gb karta grafike (radeon pro wx3100) i pershtatshem per inxhineri/arkitektur...
29/10/2023 21:40

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes laptop hp origjinal, te ri, ne kuti + mouse te ri + usb verbatim te ri 16 gb. parametrat e laptopit: version: hp g8 notebook pc | 22h2 os: windows pro 10 | 64 bit ram: 8 gb cpu: in...
29/10/2023 13:55

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Playstation 4 slim 500gb i përdorur gjendja shumê me mirë me dy leva origjinale dhe fifa 23...
17/10/2023 13:08

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shitet tv zephir zv32hd,gjendja shume e mire vetem dy muaj i perdorur,pa asnje shenje perdorimi. ...
16/10/2023 19:59

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shitet portfol crypto wallet ledger nano x per te ruajtur asetet tuaja ne crypto ne nje menyre sa me te sigurte kontaktoni ne whats app +355683992722...
14/09/2023 13:25

Zona: Plepa
Playstation 5 disc edition me garanci deri me 19/04/2023. i blere para 4 muajsh por i perdorur shum pak here. vjen me 1 leve po ashtu te perdorur shume pak. cmimi 450 mij leke. 1 loje e shkarkuar (fif...
14/09/2023 11:54

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ipad apple a1460 i perdodur memoria 32 gb modeli tablet ngjyra silver camera funksionale gjendja 9/10 ...
13/09/2023 13:05

Tirana - Psp3004

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Psp 3004 karikues+baterine e vet karte memorje 64gb 694mb te lira 43 lojra si: ufc 2010 god of war chains of olympus god of war ghost of sparta fifa 14 call of duty roads to victory assassin ...
12/09/2023 21:25

Zona: Tjeter zone
Shitet samsung galaxy a14 128gb 2 jave i perdorur ne super gjendje, asnje gervishtje, cdo gje funskionale, ne kuti me aksesore, karikus+cover vetem per 120milek kontakoni ne nr 0685266894 ne tel ose...
09/09/2023 13:59

Tirana - Gaming Pc

Zona: Kamez/Paskuqan
Shitet gaming pc, luan cdo loje me high settings (gta v high settings 1080p 100fps) motherboard: asus p6t cpu: xeon x5650 ~ 6 cores, 12 threads; 4ghz overclock gpu: amd rx 580 8gb (e re) ram: 14g...
28/08/2023 23:51

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shes laptop hp. ne gjendje shume te mire, pak i perdorur. procesor intel core i3, hardisk ssd, ekran 15,6 inch, windows 10 pro, mouse pa kabell i perfshire ne cmim. ka te instaluar office dhe programe...
24/08/2023 07:42

Zona: Qender
Shitet printer hp officejet pro 9014e color(me ngjyra), multifunksional a5/a4/a3 i ri vetem 1 jave perdorim. ofrojme transport ne te gjithe shqiperine. pershkrimi: technical: ...
10/08/2023 11:12

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New