🏡 animals and birds

🕵 Online 1 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes 3 mace te vogla/kotele 1 muajshe. 2 mace ngjyre kafe edhe 1 mace e zeze. macja e zeze edhe 1 mace ngjyre kafe jan shum te dashura edhe aktive, luajn edhe jan te afrueshme ndersa 1 nga macet e tje...
21/05/2024 17:33

Zona: Qender
Shiten super dhi alpine rac qumshtore ekstra te mira rekorde per qumsht jepen me garancion me ka 5 litra qumsht shiten per merakli +38349594535...
18/05/2024 13:32

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Kotele 2 muajshe british ne shitje.dhenbsp;...
17/05/2024 12:58

Zona: Zone Periferike
Karakteristikat● bletet jane 2-kateshe te kompletuar● 8 rruge pjelljedhenbsp;● kornizat i ka te pastra● kosheret ne gjendje te miredhenbsp;...
08/05/2024 12:30

Elbasan - Shes Mjalte.

Zona: Zone Periferike
Shes mjalte lulesh.shes mjalte mareje....
05/04/2024 19:22

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Qen volpino 100% rrace e paster.teper te dashur dhe te degjueshem.jepen se bashku me certifikate vaksinimi.0694882872...
29/03/2024 17:24

Zona: Qender
Bletet jane ne gjendje te mire. shiten per arsye emigrimi....
19/03/2024 16:58

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
We are a company interested in buying chicken legs with ton. if you are a chicken or a chicken farm that you can supply to us, please contact us...
07/03/2024 14:19

Berat - Shiten Blet

Zona: Skrapar
Shiten 10 koshere bletesh kate te reja shiten per arsye largimikoshere te reja mbreteresha te reja ,shiten 200 mij lek te vjetra kotherja,...
03/03/2024 16:48

Zona: Vore
Shiten koshere me nga 4 korniza. bletet momentalisht jane ne tirane....
23/02/2024 01:00

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Rac e paster red nois...
18/02/2024 13:55

Zona: Zone Periferike
Shitet qeni . për më shumë detaje shkruani në whatsap . ...
03/01/2024 13:15

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Këlysh qeni per adoptim femra meshkuj...
31/12/2023 06:32

Tirana - Shitet

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet qenush 3 muaj ...
24/12/2023 12:49

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Kangal f 3 muajshe libreze e vakisne te rregullt me shkruani ne whatsapp per ne shume info ...
21/12/2023 11:09

Zona: Kucove
Shiten kelysha belg malinois gjak i pastër 100% nëse jeni duke kërkuar një këlysh të dashur të zgjuar inteligjente dhe besnik e gjeni vetëm në ke në cilësi kualitet dhe korrektesi këlyshat...
19/12/2023 18:25

Zona: Patos
Shiten qenushat mini spitz vetem sot 10000 lek betem sott 🩵🩵🩵...
07/11/2023 15:53

Elbasan - Kelyshe Pekinez

Zona: Qender
Qenushja eshte femer super aktive dhe shume e dashur 4 muajshe e vaksinuar me te gjitha vaksinat me pasaport ...
22/09/2023 13:58

Durres - Poodle

Zona: Plepa
Poodle femer rreth 6 muajshe shume lozonjare dhe e dashur.eshte ideale per familjet me femije ose per ciftet e reja. ...
28/07/2023 18:21

Zona: Qender
Shiten 4 qen maltez. 100 euro secili. 3 femra 1 mashkull ...
19/05/2023 19:50

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New