🏡 different articles

🕵 Online 3 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
shes dy bileta per ndeshjen italy-shqiperi te uefa2024.kategoria eshte prime seatsbiletat shiten 2000 euro te dyja (1000 euro copa). pagesa kryhet me paypal ose cash, transferta behet direkte. what...
24/05/2024 15:14

Zona: Vasil Shanto
Artikuj kancelarie te gjitha 25mij lekdhenbsp;mund te na kontaktoni dhe ne whatsapp 0672411000...
24/05/2024 09:56

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitet pajisje sporti si ne foto, gjendja e shkelqyer, asnje demtim. e levizshme ne shume kende pozicionesh.dhenbsp;...
23/05/2024 21:24

Zona: Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Shiten dy tavolina druri rrethore bashke me 6 karrige secila.jane te pershtatshme per kopeshte femijesh!cmimi per set : 12.000 lekeper detaje me kontaktoni!0673335999...
23/05/2024 07:57

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Ne shitje, 41 poste parkimi.vendodhja: rruga misto mame, tirane.specifika:- siperfaqe totale: 1500 m2.- kati 0.- me sistem kamerash.cmimi: 450,000 euro.avantazhe:- ndricim natyral.- cilesi dheamp; sig...
22/05/2024 16:58

Zona: Laprake
Hi-tech club classic hookahdhenbsp;3 copedhenbsp;2 te rinje 1 i perdore...
21/05/2024 18:10

Zona: Qender
🌞shesim panele diellore me tuba vakumidhenbsp; dhenbsp;kursim 80% energjis elektrikedhenbsp; dhenbsp;panel diellor 200litrosh.dhenbsp; dhenbsp;pajisur me 20 tuba vakumi (izolim termik perfekt)dhenb...
17/05/2024 16:58

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Karrikja, eshte për përdorim në shtëpi,dhenbsp; për levizjen ei nvalidevedhenbsp;dhe të moshuarve qe nuk mund te shkojne ne tualet dhe ne dush. kjo karrige, ka nje doreze e lidhur me nje piston ...
17/05/2024 08:43

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Arrikja, imove 2 eshte për përdorim në shtëpi,dhenbsp; për ngritjen e pacientëve ivalid,dhenbsp; dhe të moshuar, nga krevati per ne dush ose tualet. kjo karrige, mundeson ngritjen vertikale te ...
17/05/2024 02:31

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Arrikja, imove 2 eshte për përdorim në shtëpi,dhenbsp; për ngritjen e pacientëve ivalid,dhenbsp; dhe të moshuar, nga krevati per ne dush ose tualet. kjo karrige, mundeson ngritjen vertikale te ...
17/05/2024 02:00

Zona: Fresku/Linze
Shitet schecter omen elite 7 strings e re...
11/05/2024 11:31

Zona: Brryli
Shitet mall i nje butiku per femramalli shitet pjeserisht dhe plotesishtdyqani eshte ne likuidim total dhe produktet shitet nen kostokam produket veshje, kepuce dhe bizhu deri ne 25’000 euro cmim bl...
11/05/2024 09:09

Zona: Brryli
Shiten te dyja makinat lineare dhe syzator.dhenbsp;te perdoruara me pak se 1 vit kane qene ne gjendje jo pune per arsye emigrmi nuk jane perdorur cmimi i arsyeshem gjendja shume e mire na telefonini p...
09/05/2024 20:57

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Kam 4 bileta ndeshja : albania - spainkategoria e paredhenbsp;...
04/05/2024 19:01

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shiten spote rrethore led inkaso per gips. spotet jane shume cilesore, prodhim per greqi(be). fuqia 9w/810 lm, 4000k(ndricim i ngrohte natyral)...
03/05/2024 11:33

Zona: Fresku/Linze
Shitet krevat femijesh i kompletuar me dyshet e sirtare....
01/05/2024 19:05

Zona: Qender
Likujdohet malli,i ardhur nga greqia me cmim te arsyeshem...
30/04/2024 14:23

Zona: Kamez/Paskuqan
Shiten divana , dhe dy pupa ne gjendje te miredhenbsp;permasat e divanit 290 cm/ 250cmdhenbsp;tavolina 120cm/60cm ( materiali dru)dhenbsp;...
24/04/2024 18:05

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet mulli kafeje...
21/04/2024 22:47

Zona: Brryli
Shitet stoku i nje butiku per femra shes stokun plotesisht ose pjeserisht sipas deshires bleresit nqs e blen komplet stokun te jap dhe mobiliet e biznesit mund te blihet dhe si biznes (qeraja e amb...
17/04/2024 14:26

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New