🏡 furniture and electro households

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 5 pending ADV
Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet tavolin studimi,ose per ne dhome, ngjyre e bardhe dhe me nje sirtar....
27/02/2024 12:25

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Tavoline e rrumbullaket salloni prej druri me kater karrige set. eshte ne gjendje shume te mire gati si e re. cmimi 80 mije leke.celdhenbsp;0683037472...
27/02/2024 11:21

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
Krevat 200x180cm pa dyshek dhe komodino....
26/02/2024 17:46

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shiten dy ambazhur modern me paketa te rinj.dekorim i veçantë për dhomat tuaja.abazhuri me dizajn modern, unik dhe luksoz.ideal për aredimin e çdo dhome.Çmimi në ofertë: 50 mije lekë.celdhenb...
25/02/2024 13:49

Zona: Qender
Shitet krevat dopjo me zgare druri dhe dyshek dopjo. permasat 160x190cm. dysheku marre 1 vit me pare te komodita home (150€). shitet pa komedina me ose pa dyshek. pa dyshek 80 euro. me dyshek 120 eu...
24/02/2024 23:11

Zona: Qender
Kemi dy shtreter dhe nje komodine per te shitur.jane te reja...
23/02/2024 15:36

Tirana - Shitet Divan

Zona: Vasil Shanto
Shitet nje divan tresh i perdorur ngjyre kafe , material tip kamoshi...
22/02/2024 14:08

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Shiten frigorifere te perdorur ne gjendje shume te mire pune....
21/02/2024 11:55

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet 💡 abazhur me gjithe trup 💸15, 000 leke❄️frigorifer 💸 70,000 leke🍴tavoline(disa)dhenbsp;💸 4,000 leke(secila)✅ karroce buke baget 💸 20,000 leke👶 karrige+ tavoline per f...
08/02/2024 21:25

Zona: Brryli
Guzhina te reja akreliku(bashk me paisje ). ♡3 metra 🔥950 mije leke 🔥 ♡3.90cm me hapesire per frigorifer (3.30cm /3.60cm/ 3.90cm) 🔥1 milion leke🔥 ♡4 metra fix 🔥 1 milio...
08/02/2024 00:10

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shitet nje frigorifer i ri me ngrirje qe nuk esht perdorur asnjeher. i ri, vetem i hapur nga paketimi. Çmimi 220mij lek te vjetra....
07/02/2024 03:01

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shitet nje sobe per te djegur dru ne gjendje te mire. multifunksionale, per ngrohje por gjithashtu edhe per te gatuar ne pjesen e siperme te sobes. cmimi 220 mij lek te vjetra....
07/02/2024 02:25

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
📢 shitet tv sony bravia 164cmdhenbsp;dhenbsp;💸cmimi 1000 eurodhenbsp;dhenbsp;📍vendodhja: tirane, shqiperidhenbsp;dhenbsp;📞mund te telefononi ne numrin tone te telefonit ne whatssapp!...
05/02/2024 13:57

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shes nje rutine te perdorur. i perdorur vetem 3 muaj. gjendje shume te mire. ka një vend për të instaluar telefonin ose ipad-in tuaj. me kontaktoni per detaje 1760 x 785 x 1260 mm | 69 x 31 x 50...
03/02/2024 08:13

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ekspres kafe me kapsula caffitaly ama...
02/02/2024 17:48

Zona: Qender
Shiten tavolina , karrige ,rafte,kolltuqe lokali etj me super cmim . 🔺nqs jeni te interesuar per materiale druri per perpunim ose per perdorime te ndryshme na kontaktoni 🔺Çmimi 1000 euro...
28/01/2024 21:46

Zona: Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Shitet krevat + dyshek per femije nen moshen 5 vjec. nr tel: 0677022270...
28/01/2024 20:26

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Dysheku dhe krevati janë përdorur vetëm 3 muaj dhe janë në gjëndje thuajse të papërdorura, për arsye emigrimi duhet të shitet. dyshek 120x200 gold f30 wellpur Çmimi i blerjes: 79999 ...
26/01/2024 12:52

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Shitet komodine dhome gjumi per 120 euro. komodina eshte me nje pasqyre te madhe dhe 8 sirtare te medhenj goxha te bollshem per rrobat eshte ne gjendje shume te mire e mirembajtur kontaktoni 06752...
25/01/2024 16:03

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Shes tavoline mesi druri me permasat 1.2 gjatesi, 70cm gjeresi dhe 35cm lartesi eshte e gjitha dru cilesor dhe ne gjendje shume te re sic eshte ne foto kontakt 0675264976 89euro ...
24/01/2024 21:46

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New