🏡 business equipment in sale

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 1 pending ADV
Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shiten pajisje parukeriedhenbsp;...
26/05/2024 15:01

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shiten 2poltrona në gjendje të re 400 mijë lekë të vjetra të dytiranë yzberisht0699231098...
24/05/2024 23:49

Elbasan - Frigorifer

Zona: Zone Periferike
Frigorifer ka dhe nje pjese banaku, e posht hapsira per mbajtjen e produkteve eshte shume e madhe, materiali inoks, gjatesia 2.80 cm , lartesia 80cm. per me shume na kontaktoni .cmim i diskutueshem....
16/05/2024 14:36

Zona: Zone Periferike
Shitet freze italiane e sapo ardhur nga italia , ne super gjendje .cmimi 1800 eurocel 0684397974...
13/05/2024 22:50

Zona: Zone Periferike
Shitet printer shumëfunksional lazer me ngjyrakyocera taskalfa 4052ci a3 i sapo ardhur nga italia.kyocera taskalfa 4052ci printon deri në 40 ppm dhe ka një cikël pune prej 200000 faqesh në muaj. ...
13/05/2024 21:52

Zona: Zone Periferike
Shitet makineri bujqesore e sapo ardhur nga italia ne gjendje perfekte.pjesa e pare bashke me romoikon.cmimi 2800 euro.cel. : 0684397974...
13/05/2024 21:48

Zona: Zone Periferike
Shitet saldatrice e sapoardhur nga italia me super cmim okazion vetem 1000 euro. ne gjendje te shkelqyer....
13/05/2024 21:45

Zona: Zone Periferike
Shitet saldatrice e sapo ardhur nga italia me cmim 1500 euro cel. : 0683497974...
13/05/2024 21:42

Zona: Zone Periferike
Shitet saldatrice navigator 3000 e sapoardhur nga italia. cmimi 1500 euro cel. : 0684397974...
13/05/2024 21:40

Zona: Zone Periferike
Shitet saldatrice e sapo ardhur nga italia kemppi mastertig , cmimi real 9000 euro , tek ne e gjeni me cmimin okazion 4500 eurocel. : 0684397974...
13/05/2024 21:37

Zona: Zone Periferike
Shitet saldatrice valfo mig 500 ne super gjendje e sapo ardhur nga italia cel. : 0684397974...
13/05/2024 21:35

Zona: Zone Periferike
Shitet saldatrice ne super gjendje e sapo ardhur nga italia . cmimi 1000 euro....
13/05/2024 20:34

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
Shitet ure per servis 3.5 ton, ne gjendje shume te mire me cmimin 1200 euro, gjithashtu kemi gjendje dhe vegla te tjera servisesh per shitje....
12/05/2024 21:54

Zona: Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Shiten pajisje te nje biznesi kopesht dhe cerdhe femijesh!te gjitha jane te miremnbajtura.per detajet dhe cmimet total apo vec e vec na kontaktoni!0673335999...
12/05/2024 15:42

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet biznesi, sebashku me kontraten e qerase ne ambient ose mundesi per blerje te gjitha makinerite e punes.shitet per arsye largimi nga vendi...
12/05/2024 09:44

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Frigorifer banak freskues dgn italian.vit prodhim 2014 me gjatësi 2 metra....shitet per arsye mbyllje aktiviteti(market).per me shume info më kontaktoni në whatsapp:0686264955 dhe mund ta shikoni n...
09/05/2024 11:25

Zona: Qender
Paisje per lyerje dhe kalander per drejtim makinash dhe vegla te ndryshme gjithcka qe duhet per nje servis....
28/04/2024 16:11

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Shiten 2 karrige berberi dhe nje banak druri per 2 persona...
26/04/2024 13:50

Zona: Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Shitet manekin super cilesor. gjendja e shkelqyer!dhenbsp;...
22/04/2024 20:29

Tirana - Shiten

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shiten makina qepese lineare suzator 3_4_5 fish dy gjilpereshdhenbsp; kaldaje travete cmimi kur te shikohen nga afer cmimet. nga 250-300-400 euro lineare suzator 300-350 euro...
21/04/2024 09:26

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New