🏡 business equipment in sale

🕵 Online 1 visitors | ⏳ 5 pending ADV
Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Teknologjia e fundit e printimit me bojra ekologjike me tharje uv per aplikim direkt te materialeve te printuara. printintime vibrante dhe rezistente per : leter murale , kanavace , backlit tekstil,...
24/02/2024 14:28

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten automat globus elektick italia 20 mij lek e gjith pakoja arsyeja mall stock nga perfundimi i ndertimit pallatitmund te na kontaktoni dhe ne whatsapp 0672411000...
23/02/2024 19:46

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Dry ager dx 1000 krejt e re e pa perdorur dhe e mbyllur e thate per restorant. prodhuar ne gjermani nga kompania dry ager. dx 1000® premium s – bestselleri dhe garancia për një rezultat të shk...
08/02/2024 09:30

Zona: Golem
Rrul hekurosje 90' ...
06/02/2024 11:11

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Pajisje pune te perdorura per thonjte e duarve dhe pedykyr si me poshte: 1) tavoline pune me xham ne pjesen e siperme dhe 6 sirtare 2) dollap me 7 rreshta me ndarese xhami dhe 2 kanata ne pjesen e...
27/01/2024 16:01

Zona: Kodra
Shes furre buke ne gjendje shume te mire , brumatice dhe prerese buke . ...
24/01/2024 13:18

Tirana - Ritello R2

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ritello esht nje paisje pastrimi dhe filtrimi e teknologjise me te fundit e cila perdor ujin per te izoluar pluhurin mikrobet dhe papastertite e tjera.disa nga funksionet e kesaj paisje jan 1-pastrim...
17/01/2024 15:12

Zona: Don Bosko
Shiten varëse rrobash dhe aksesorë për t’u montuar në mur ose në kolona, si dhe aksesorë për të varur veshjet! likuidim total i një dyqani veshjesh! rroba second hand me shumicë 400 lek...
09/01/2024 20:12

Zona: Kodra
Rul hekurosje miele b890 ideal per hotele/airbnb carcafe, peshqira, mbulesa tavoline 83cm monofaz me palosje 700 euro ...
27/12/2023 17:41

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Frigorifer, sobë, karrige, tavolinë, skarë, tenxhere, ngrohës, shitet se bashku me produktet brenda. vendndodhja është në blloku. të gjithë artikujt janë në dispozicion, ju mund të vini dh...
27/12/2023 15:46

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitet karrige berberi profesionale, e perdorur 1 vit ne studio private ne gjendje shume te mire cmimi 30.000 lek i diskutueshem. ...
26/12/2023 16:23

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shiten te gjitha paisjet qe ju duhen per te hapur nje biznes te ri si piceri dhe kreperi. paisjet jane aktualisht ne gjendje pune pasi biznesi eshte aktiv.▪ lopate "33"-- 2 cope▪ lopate "40"--- 1 ...
22/12/2023 10:30

Zona: Laprake
Shiten pajisjet te gjitha ne gjendje pune cmimi pak i diskutueshem ...
20/12/2023 09:29

Zona: Qender
Shitet makineri lazer co2 me permasa 130×90 se bashku me makineri printimi uv flatbed printer prodhim turk. permasa e uv printer eshte 90x60 shiten per arsye te mbylljes se biznesit. jane ne gjend...
14/12/2023 12:17

Zona: Don Bosko
Kompresor 3 kw ...
01/12/2023 11:32

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Shiten rafte dhe manekine te nje biznesi me cmim te lire.materialet jane italiane.cmimi eshte i diskutueshem.materialet shiten te gjitha bashke ose vecante. ...
15/11/2023 19:30

Zona: Zone Periferike
Kaldaje me gaze , lavatrice , tharese , centrifug , 2 kompresor ajri , 4 manekina shitje e makinerive ne grup cmimi 25.000 $ i diskutushem...
26/10/2023 10:00

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Nxjerr ne shitje banak te perdorur si i ri per makeup ose parukeri me pasqyra me drita...
22/10/2023 22:41

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shiten stola dhe tavolina restoranti ne gjendje shume te mire 6 komplete ( kompleti 18.000 leke te reja ) ...
20/10/2023 13:06

Zona: Zone Periferike
Marka: toshiba e-studio 556 se - 500€eshte fotokopje, printer, skaner, a4 dhe a3, bardhe e zi.ne gjendje te mire pune dhe dhe me toner 80 % te mbushurprinter hp color laserjet cp5225 - 250€printon...
17/10/2023 17:53

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New