🏡 computers and electronics

🕵 Online 4 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes pc te kompletuar, tavoline me karrige dhe ambazhur.te gjitha jane funksionale dhe kompjuteri eshte ne gjendje shume te mire pune.ekrani origjinal fujitsu 19 inch.mouse i ri dhe tastiere ne gjendj...
25/05/2024 08:24

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shitet iphone 7 i bardhe silver ne gjendje shume te mire , i blere ne gjermani , vetem nje pronar .iphone 732gbbateria 85%karikuesi dhe kllef i perfshirecmimi 7500lektelefon:06890381060674992969...
21/05/2024 20:15

Zona: Qender
Shitet playstation 5 disc edition + me lojen god of war, paisja eshte shume pak i perdorur, shitet per arsyje mos perdorimi, memory 825 gb, bashk me fishat 1 kontroller edhe mbajtesen e kontrollerit, ...
21/05/2024 18:55

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet ps4 pro 1 tb ne gjendje shum te mir ,me shume lojra dhe abonim psplus ,ps4 esht i ardhur nga italia dhe kam edhe ps4 te tjer me çip edhe pa çipdhenbsp;....
17/05/2024 09:07

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Cisco catalyst 2960g series me ref. te plote ketudhenbsp;https://www.secureitstore.com/c2960g-48tc-l.asp, por punon shume mire16-gbps switching fabricforwarding rate based on 64-byte packets: 39.0 mpp...
10/05/2024 18:58

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Referenca e plote rreth produktit gjendet ketudhenbsp;https://www.logitech.com/en-us/products/video-conferencing/conference-cameras/bcc950-conferencecam.960-000866.html, nuk ka asnje difekt dhe asnje ...
10/05/2024 18:58

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitetdhenbsp;https+ nje shishe boje e zeze e pa hapur....
10/05/2024 18:58

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Shes tablet samsung s8, ekran 11", memorie 128 gb, perfshire ne cmim dhe cover origjinal samsung. ne gjendje shume te mire....
09/05/2024 19:09

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Magic mouse i blere i ri ne amerike, shitet per arsye mos perdorimi. eshte i pa perdorur fare. ngjyra e bardhe. karikohet me usb-c. shitet 9,000 lek (rreth 90 euro)....
08/05/2024 12:29

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shitet kompjuter i ri ne kuti allinone(nje pajisje e vetme) hp proone 440 g9 touchscreen(me prekje) 24inch fhd business all-in-one desktop computer.parametratos: win 11 pro 64cpu: intel core i7-13700t...
26/04/2024 21:50

Tirana - Shitet Pc

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Intel core i7 gen 732 gb ramnvme(ssd)256 gbkarta grafike: nividia geforce gtx 1630(gaming)i pershtatshem per gaming...
23/04/2024 16:50

Zona: Qender
Google pixel 7 128gb / 8gb ram, sistemi operativ android13 dhe proçessori octa-core google tensor g2. ekrani 6,3 inch. nano sim + e-sim. bateria 4355 mah.mbrojtëse silikoni+ karikues+ mbrojtëse ekr...
11/04/2024 16:12

Elbasan - Shes

Zona: Zone Periferike
Shes nje fotokopje toshiba e'studio 2540cse bardhi + color ne gjendje shume te mire sherbimet e sapo bera gjendja perfekt te kater tonerat 70% me dy sirtar a4 + a3 shitet sepse dua ta mbyll biznesin c...
30/03/2024 14:40

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Nikon d800e është një aparat fotografik dixhital me rezolucion të lartë i njohur për cilësinë dhe detajet e imazhit. ka një sensor 36,3 megapiksel me kornizë të plotë dhe mungesën e një ...
25/03/2024 20:30

Zona: Fresku/Linze
Macbook pro 2020cpu 2 ghz quad-core intel core i5 gen 10ram 16 gb 3733 mhz lpddr4xnvme 512 gb (8.0g/s)graphic intel iris plus graphics 1536 mbmacos sonoma 14.1.2bateri 5-6 ore karikim140 cikle karikim...
17/03/2024 10:42

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Eshte ne gjendje te re dhe me cmim me te ulet nga blerja e setit origjinal nga vet kompania canon ne amerik.dhenbsp;-detaje te pergjithshme:dhenbsp;-kamera shion deri ne 100,000 shkrepjedhe esht e tip...
14/03/2024 10:35

Zona: Kamez/Paskuqan
Ps4 slim eshte me chip ose usbdhenbsp; ne ket rastdhenbsp; ne gjendje shum te mire, eshte 500gb me njedhenbsp; leve orrigjinale . ka fifa 24 , ghost of tsushima , red dead redemption 2 dhe assassins c...
13/03/2024 17:58

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Kit i plote riparimi per tv lg oled55c2.perfshin:- lg eat65164803 wi-fi wifi wireless wlan module- lg eay65904011 eay65904032 power supply- lg ebt66946403 ebt66737801 main board- lg 6871l-6872a 6871l-...
12/03/2024 10:42

Zona: Don Bosko
Shiten 2 playstation1 playstation 3 me 5 lojra brenda me chip1 playstation 4 vetem 2 lojra brenda pa chip ku mund te luhet online..dhenbsp; bashke me nga 2 leva secili..shtiten per arsye mos perdorimi...
03/03/2024 07:26

Zona: Qender
Dhenbsp;po kërkoni një galaxy watch 44 mm pak të përdorur me një çmim të zbritur?dhenbsp;kjo ore eshte ne gjendje te shkelqyer me vetem 3 muaj perdorim dhe i ka te gjitha funksionet perfekte pe...
25/02/2024 00:11

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New