🏡 marketplace for business brokers

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Brryli
- produktet te cilat tregtojme jane te vecanta , gje qe e diferencon biznesin tone nga te tjeret. - kemi operuar me cmime relativisht mesatare dhe te larta (gje qe seleksionon klientelen) - kemi nje...
26/05/2024 14:59

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Dhenbsp;okazionshitet biznes lokal-bar prane kompleksit kontakt te 21 shidhenbsp;ne gjendje pune per momdhenbsp;shitet per arsye emigracionidhenbsp;hapesire te jashtmedhenbsp;qera e ulet per zonendhen...
23/05/2024 18:43

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet biznes taxi.dhenbsp;biznes i ngritur me klientele te rregullt dhe xhiro te kenaqshme. stacioni me 3 poste parkimi ne zone te mire ku ka levizje. 5 makina elektrike te blera me 0 km te 2023 me g...
23/05/2024 10:44

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Biznesi ne shitje ndodhet prane kika 2, komuna e parisit.dhenbsp;informacione mbi ambientin :dhenbsp;• sipërfaqja 120 m2dhenbsp;• kati 0dhenbsp;• ambienti open spacedhenbsp;• 1 tualetdhenbsp;...
23/05/2024 09:42

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet dhenbsp;biznesi, x butik tirana, qe ndodhet ne 21-sh, rruga muhamet gjollesha, perballe me neranxin e vogel.dhenbsp;biznesi ka eksperience 5 vjecare, me klient ne rregullt ne butik por edhe onl...
18/05/2024 22:02

Tirana - Beauty Salon

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shitet biznesi… per momentin eshte ne puneper me shume informacione na kontaktoni…...
18/05/2024 19:14

Zona: Brryli
📌 shitet aktivitet i vecante me sip ambjenti 60 m2 dhenbsp;me gjith akseseret brenda tek kryqezimi, brryli📍aktiviteti eshte i pershtashem per te gjitha “ eventet “ dhenbsp;si ditelindje , dh...
14/05/2024 15:46

Zona: Brryli
Shitet biznesi butik me veshje per femra per 15000 euro.dhenbsp;1000 njesi veshje gjendje, me vlere kostoje rreth 20 000 euro.veshje te perditshme te vecanta, te perzgjedhura ne stamboll me arkitekte ...
11/05/2024 13:58

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet biznes ”qender estetike”unaza e re, astircmimi 7000€( i diskutueshem)ndodhet ne katin e 6, pallat i vitit 2023buze rrugeklientele e rregulltambienti eshte i kompletuar gati per puneper me...
09/05/2024 11:14

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet biznesi alphatech dyqan dhe servis telefonash.shitet si biznes, me nje xhiro te konsiderueshme dhe me nje klientel te konsoliduar. bashke me faqet qe perfaqsojn biznesin. ndodhet ne nje nga zon...
08/05/2024 21:14

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet biznes per arsye emigrimi, dyqan me abazhure, zbukurime per shtepi dhe lule natyrale. binzesi ndodhet ne rrugen kole koci (kashar), ne kryqezim me rrugen 3 deshmoret (yzberisht). cmimi 18000dh...
03/05/2024 19:07

Zona: Sauk
Linje farke e madhe tirane, lunder farke e vogel tiranenumber kontakti 0696424284...
03/05/2024 16:16

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Biznesi ndodhet ne qender te tiranes , prane qendres toptani .ambienti eshte teper luksoz , i arreduar me arkitektdhenbsp;me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe produktet te makave me te mira ne treg ....
27/04/2024 11:13

Zona: Qender
Disponojmë biznes, bar-restorant + diskoteke, për qira, tek bulevard republika, korçëinformacion mbi ambientin:• strukturë 3-katëshe.• sipërfaqe trualli : 600m²• sipërfaqe totale ndërt...
25/04/2024 14:06

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Shitet biznesi (berber shop) me nje siperfaqe prej 37m2.ambjeti ndodhet prane stadiumit dinamo, rruga komuna parisit.i arreduar nga arkitekt ne menyre moderne, i pajisur me dy ambjete pune dhe nje amb...
23/04/2024 21:22

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
💫ekskluzive💫super okazion🏷shitet biznesi, restorant!sip 120 m2qiraja mujore 2500 €xhiro vjetore 450.000€ (e verifikushme)restoranti ka klientele te ngritur dhe eshte ne gjendje pune!ndodh...
23/04/2024 20:47

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Nje biznes i madh ne nje dyqan prej 60 m2 dhe 3 katesh shitet brenda tregut te ish-uzines dinamo. prej 25 vitesh, pronaret jane shites artikujsh me shumice me kliente ne gjithe shqiperine.dhenbsp; art...
22/04/2024 18:12

Zona: Vasil Shanto
6 vjet domainne shitje perfshihet domian dhe hostderi 60.000 klikime mujoreaktualisht ben leke nga reklama shqiptare dhe te huaja. boost.al mgid.com adsterra.comi bere me wordpress, shume i lehte per ...
18/04/2024 16:10

Zona: Qender
Disponojmë biznes (dyqan rrobash), për shitje, lagjia 18, korçëinformacion mbi ambientin:• sipërfaqja: 12m²• kati: 0• ambienti ndodhet në vijë të parë.• aktualisht aktiv.• dyqani u...
18/04/2024 12:33

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Butiku ka nje klientele te rregullt dhe eshte investuar se fundmi.eshte i kompletuar dhe nje gjendje pune.dhenbsp;shitet per arsye shendetesore.dhenbsp;adresa: rruga e kavajes, prane kishes katolike.t...
05/04/2024 15:00

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New