🏡 marketplace for business brokers

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Per me shume detaje kontaktoni ne numrin e telefonit. ...
09/12/2023 12:53

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Shitet klinike dentare ne zonen komuna e parisit me aktivitet per 4 vite per arsye largimk. ne ambjent ndodhet nje poltron i ri dhe te gjitha instalimet dhe instrumentariumi i nevojshem per te vazhdua...
05/12/2023 15:57

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
🔥shitet biznesi🔥 (parukeri estetike) 📍 mine peza, tiranë 📐 sipërfaqe 30m2 🏢 kati 0 🚽 1 tualet - 2 poste parukerie - 1 post makeup - 1 post për depilime - supe...
30/11/2023 14:48

Tirana -

Zona: Fresku/Linze
...
28/11/2023 14:20

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
🔥shitet biznesi call center🔥 📍 petro nini, ish blloku, tiranë cilësitë e biznesit: 🪑25 postacione 🪑mobilje cilësore 🖥️server 💻kompjutera + monitorë + kufje 👩...
25/11/2023 20:42

Tirana -

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
...
22/11/2023 13:04

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Disponojmë biznes "zuma lounge" për shitje, cili ndodhet i pozicionuar pranë mozaikut, tiranë.informacion mbi biznesin:• sipërfaqe bruto e ambientit : 128 m2• sipërfaqe neto: 54 m2• sipër...
20/11/2023 13:19

Tirana -

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
...
15/11/2023 11:26

Tirana -

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
...
15/11/2023 10:38

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet biznes fustanesh,rrobash dhe aksesor per femra ...
12/11/2023 21:09

Tirana - Butik Rrobash

Zona: Laprake
Shitet bisnesi nen kosto per arsye emigrimi.i mobiluar deri ne detaj,cilesia rrobave maksimale.rekomandohet per persona qe hapin bisnes per her te pare ,ofrojme ndihmen tone per furnizim dhe orjentimi...
11/11/2023 18:12

Tirana -

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
...
04/11/2023 07:53

Zona: Brryli
- produktet te cilat tregtojme jane te vecanta , gje qe e diferencon biznesin tone nga te tjeret. - kemi operuar me cmime relativisht mesatare dhe te larta (gje qe seleksionon klientelen) - kemi nje...
03/11/2023 17:59

Tirana -

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
...
02/11/2023 13:43

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambienti ndodhet te petronini, prane ish bllokut. informacion mbi ambientin: • kati 1 • sipërfaqja e ambientit :173.8 m² • ambient open space 120 m2 dhe 54 m2 2 ambiente te shfrytezueshm...
31/10/2023 16:30

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
⚜biznes ne shitje te shkolla e bashkuar 👨🏻‍💼dyqan berberi 🧭 prane rruges kryesore 💶 300.000 leke ( te reja ) ☑️ qeraja mujore 25.000 leke/muaj ✅ me tualet. ⬜...
25/10/2023 17:38

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
⚜biznes ne shitje te shkolla e bashkuar 👨🏻‍💼dyqan berberi 📐 sip. 25 m2 🧭 prane rruges kryesore 💶 300.000 leke ( te reja ) ☑️ qeraja mujore 25.000 leke/muaj ✅ ...
22/10/2023 23:09

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet biznesi: - agjenci turistike biznesi ka: - emrin, bashkëpunime me agjenci brenda dhe jashtë shqipërisë, arpajisjet si 2 kompjutera, printer, tavolina, raftet, karriket, kartëvizita, ta...
20/10/2023 19:09

Tirana -

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
...
18/10/2023 11:47

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet biznesi parukeri!siperfaqe totale: 27,26m2biznesi perfshin:2 poltrone1 lavatest1 krevat depilimi.3 pupa.1 divan1 tavoline thonjsh.rafte xhami te ngjitura ne mure2 paisje pedikyri2 furra per tho...
16/10/2023 20:27

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New