340x230    340x230

🏡 pajisje biznesi ne shitje

🕵 Online 3 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Zona: Qender
Shitet sharra italiane , e papunuar ne shqiperi . sharra eshte 3 fazore , per me teper kontakt :+355695592830 ...
27/01/2023 17:23

Zona: Qender
✨ ddhet catering albania shpk  operon në sektorin e mobiljeve dhe elektroshtpiakeve për bare dhe restorante. ddhet catering albania shpk ka eksperiencë të gjatë ne tregun e pajisjeve për rest...
16/01/2023 10:45

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Kabinet dentar ne shitje.perbehet nga dy poltrona, autoklave, aparat grafie ...
08/01/2023 22:14

Zona: Qender
Shes produkte parukerie per shkak mbyllje biznesi , lavatest ,karrike,raft,divan,tavoline mobilim total. nr kontakti +355683632483 cmimi i arsyeshem ...
05/01/2023 21:02

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shiten makina fasonerie sasia 24cop me nje cmim shum te arsyeshem dhe te diskutueshem ,jan ne gjendje shum te mir pune , jan te perdorura 1vit , cmimi esht 20.000€ me shum info kontakto ne nr : 069...
02/01/2023 13:50

Zona: Fresku/Linze
⏩ shitetdhenbsp;aktiviteti idhenbsp; nje klinike dentare🏨 aktiviteti eshte i ngritur prej 10 vitesh dhe ka klientele te rregullt dhe te zgjedhur📐 ambjentet e klinikesdhenbsp;jane mjaftueshem t...
20/12/2022 19:08

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Shitet paisje per krepa me 2 pllaka me gaz shume praktike e levizshme me rrota model shume i veçante dhe materiali inoks dhe mjafte ekonomike me 1500 leke gaz shkon nje muaj.Çmimi 2500€ shitet fur...
11/12/2022 17:06

Zona: Qender
Shesim manekina per meshkuj ne qytetin e fierit , cmimi i arsyeshem dhe me oferte . ...
06/12/2022 19:15

Zona: Qender
Shitet biznesi , klinike fizioterapie shitet klinike fizioterapie , ne qender te qytetit te elbasanit ! klinika ndodhet tek hotel skampa ( turizmi i ri ) ! biznesi esht i ngritur prej 8 vjetesh , po...
03/12/2022 21:43

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet banak ngrires deri – 30°c me masat: 1x0.6 m. banaku eshte i mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. i perdorur vetem nje vit me tension te kontrolluar nga satabilizator tensioni profesiona...
21/11/2022 15:36

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet fryres ajri “united” 1.5 m me fuqi 266 w. fryresi i ajrit “united” eshte marke me prodhim per ne ce teper cilesor. i blere ne greqi. eshte i mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. pe...
20/11/2022 23:29

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Vinç kullë në shitje. marka: painersystem gc mk190 - gjatësi krahu l63m - lartësi pa ankorim (free standing) h55m - peshëmbajtje max 4000 kg - pëeshëmbajtje në majë (63m) 2000 kg - vit...
20/11/2022 22:51

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet frigorifer ekspozitor per sallam+bulmet etj. 2.5 m i gjate. eshte me dy krahe bazament per te mbajtur pesha tek xhami siper. eksozitori eshte i mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. ka rret...
20/11/2022 18:21

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Shitet paisje e levizshme me rrota për krepa me 2 pllaka me gaz dhe mbulesë xhami shumë ekonomike material inoks dhe adesiv rezervë çmimi 2700$... makineri akullore soft material inoks 2700$... b...
18/11/2022 08:43

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten 40 karrike konference me kellefa ne gjendje te reja. cmimi per cope :35 000 te vjetra per cop shitet makine ital forni per hapje picash.per pica te vogla dhe te medha. ne gjendje shume te m...
15/11/2022 20:49

Zona: Fresku/Linze
Shiten 4 bilardo italiane garlando. te sapo riparuara copa dhe spondet e reja. shiten per arsye mbyllje aktiviteti. cmimi 70.000 mij secila ose 260.000 te katerta. kontakt 0692622205 / 0684348244...
02/11/2022 10:25

Zona: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Shiten paisje per shkolla si: banka, karrige, dollape, tavolin, rafte e shume gjera te tjera. per me shume info ju lutem na telefononi.dhenbsp;...
28/10/2022 18:05

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
🍕 shitet furre picashdhenbsp;💰 cmimi 1500 eurodhenbsp;📍dhenbsp;adresa:dhenbsp;pazari i ri, tirane📲📞 kontaktoni ne numrin e telefonit !...
26/10/2022 17:59

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Te pallatet agimi shitet biznesi! id: billion2328 ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe elitare te tiranes, te pallatet agimi shitet biznes. biznesi ka funksionuar si dyqan bizhuterish "hand-mad...
26/10/2022 14:08

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet friteza gas/ elektrike në gjendje shumë të mirë e papërdorur fare. me çmimin okazion prej 100000 lek. ...
22/10/2022 12:34

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim