🏡 pajisje sporti dhe palestre

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Zona: Komuna e parisit
Shes biciklete palestre te re e pa perdorur...
17/02/2024 23:17

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet tapet per palester, arte marciale etj. dimensioni i nje tapeti eshte 1 me 1 m² dhe 2.2 cm trashesia. total jane 60 m² - cop. shitet 1699 leke copa....
27/12/2023 22:15

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten shkopa bejsbolli ...
21/11/2023 17:09

Tirane - Shiten Gira

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten gira me pesha te ndryshme 350 lek kg ...
19/11/2023 08:35

Tirane - Njoftim

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Shitet biciklete per fiskulture.cmimi 20 mije te reja.cel 0685680571...
25/09/2023 20:40

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Marka-gymbopro pothuajse e re...
22/07/2023 14:06

Zona: Zone Periferike
Shes piste vrapimi te markes prestigiose american fitness e perdorur por shum e mirembajtur ,pista ne vetevete ka disa veqori persa i perket vrapimit si ne piste normale ashtu dhe ne ngritje malore me...
06/07/2023 21:10

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten vegla palestre per arsye rinovimi...
31/05/2023 18:15

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten aksesore palestre te ndryshem ...
27/05/2023 20:00

Zona: Fresku/Linze
Shitet piste vrapimi e re multifunksionale, me pakisje te tjera shtese anticelulit , bluetooth , nivele te ndryshme shpejtrsie etj, ...
15/03/2023 18:04

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shiten 4 bilardo garlando profesionale ping pong bilardo fushkruje 2 cop bilardo profesionale copa te reja gur steka xhetona ofroj dhe transport sipas kerkesave kontakti::::: 0696572499...
10/03/2023 16:53

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ky tapet siguron nje siperfaqe te qendrueshme jo te rreshqitshme e cila ju ndihmon te arrini perfitimet e plota nga joga dhe shume ushtrime te tjera. projektuar per te siguruar mbeshtetjen e trupit. e...
12/12/2022 21:59

Tirane - Litar Kercimi

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Litar kercimi. pajisje e pershtatshme per individe qe merren me sporte per te bere nxmje perpara fillimit te stervitjes, perdoren gjithashtu edhe si nje aksesor per renie nga pesha,...
12/12/2022 21:56

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Biçikletë mekanike spining për stërvitje në shtëpi ose palestër. pajisja është mekanike, dhe ka një imitim perfekt të lëvizjeve të biëikletës. përdoret edhe nga profesionistë çik...
12/12/2022 21:53

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Numri i artikullit: #1576 kategoria: unisex pershkrimi: cante sporti e markes puma design: si fotot produnkt i ri, i paketuar cmimi: 14,80 € / cope sasia: 2500 cope malli vjen me pos...
21/07/2022 18:34

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Pajisje të ndryshme palestre: total crunch stol 10000 all crunch tapet 4000 all top yoga dhe ushtrime barku 1000 all kontakto në whatsapp...
18/04/2022 21:02

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Orbitrack për stërvitje kontakto në whatsapp...
18/04/2022 20:57

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shes patina profesionale per patinazh ne akull, ngjyre e bardhe, numer 36, ne gjendje shume te mire. jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731 cmimi 2500 leke faleminderit! ...
15/02/2022 11:46

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shes kepuce per ski numri 43-44 ne gjendje shume te mire marke zviceriane raichle cmimi 4'990 lek cel 068 20 73 731 ...
15/02/2022 11:22

Tirane - Orbitrek

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet orbitrek premium (ellittica) i perdorur shume pak dhe shume i mirembajtur ...
02/07/2021 11:10

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim