🏡 kompjutera dhe elektronike

🕵 Online 6 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje
Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shitet portfol crypto wallet ledger nano x per te ruajtur asetet tuaja ne crypto ne nje menyre sa me te sigurte kontaktoni ne whats app +355683992722...
14/09/2023 13:25

Zona: Plepa
Playstation 5 disc edition me garanci deri me 19/04/2023. i blere para 4 muajsh por i perdorur shum pak here. vjen me 1 leve po ashtu te perdorur shume pak. cmimi 450 mij leke. 1 loje e shkarkuar (fif...
14/09/2023 11:54

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ipad apple a1460 i perdodur memoria 32 gb modeli tablet ngjyra silver camera funksionale gjendja 9/10 ...
13/09/2023 13:05

Tirane - Psp3004

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Psp 3004 karikues+baterine e vet karte memorje 64gb 694mb te lira 43 lojra si: ufc 2010 god of war chains of olympus god of war ghost of sparta fifa 14 call of duty roads to victory assassin ...
12/09/2023 21:25

Zona: Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC
Shitet samsung galaxy a14 128gb 2 jave i perdorur ne super gjendje, asnje gervishtje, cdo gje funskionale, ne kuti me aksesore, karikus+cover vetem per 120milek kontakoni ne nr 0685266894 ne tel ose...
09/09/2023 13:59

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Thrustmaster tmx pro, modeli profesional me 3 pedale! timon per lojra gara me makina i pershtatshem per xbox dhe pc. njihet automatikisht nga mbi 90% e lojrave te njohura. motorri me dopio rrip per...
29/08/2023 14:03

Tirane - Gaming Pc

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Shitet gaming pc, luan cdo loje me high settings (gta v high settings 1080p 100fps) motherboard: asus p6t cpu: xeon x5650 ~ 6 cores, 12 threads; 4ghz overclock gpu: amd rx 580 8gb (e re) ram: 14g...
28/08/2023 23:51

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shes laptop hp. ne gjendje shume te mire, pak i perdorur. procesor intel core i3, hardisk ssd, ekran 15,6 inch, windows 10 pro, mouse pa kabell i perfshire ne cmim. ka te instaluar office dhe programe...
24/08/2023 07:42

Zona: Qender
Shitet printer hp officejet pro 9014e color(me ngjyra), multifunksional a5/a4/a3 i ri vetem 1 jave perdorim. ofrojme transport ne te gjithe shqiperine. pershkrimi: technical: ...
10/08/2023 11:12

Zona: Komuna e parisit
Shiten kufje airpods pro 2 te reja ne kuti te pahapura origjinale. per me shum informacion whatsapp +355698227910 ...
07/08/2023 11:58

Zona: Qender
Shitet printer hp ne gjendje te mire i ri 2 jave i perdorur ka funskione si fotokopje me ngjyra dhe bardh ezi. i ka letrat kur eshte blere te gjitha paisjet ka fishat qe lidhet me komjuterin ose lapto...
27/07/2023 22:03

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shes kufje stereo audio modeli xo-be23, bluetooth version v5.0. distanca per perdorim me wireless deri ne 10 metra, kohezgjatje per te degjuar muzike pa karikim deri ne 20 ore. karikim i plote brenda ...
19/07/2023 20:23

Zona: Sauk/Qendra TEG
Iphone 6s plus ne gjendje te mire . shitet per arsye mosperdorimi . vjen bashke me karikuesin. ...
17/07/2023 08:16

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Aparati eshte i ri ne kuti bashke me dy lente ...
03/07/2023 09:30

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet printer i ri , i pa perdorur - ricoh aficio multifunksional( fotokopje,printim,skanim) shpejtesi printimi 17 flete ne minut optional functions - additional trays,fax madhesi e letrave : 8....
20/06/2023 10:08

Tirane - Playstation 4

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet ps4 1 terabyte, 2 leva, 1 disk( pes2020), dhe 3 lojra të instaluara. Çmimi 280 min lekë. ...
20/06/2023 09:26

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Mouse razer balistik v2 ne gjendje shume te mire...
14/06/2023 12:04

Tirane - Fotokopje

Zona: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Shes fotokopje ricoh 1107ex e perdorur ne gjendje shume te mire....
02/06/2023 14:28

Tirane - Iphone 12 Pro

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Shitet iphone 12 pro 128gb version europian bateria 86% health ka origjinalen, e pa ndrruar shoqerohet me karikus origjinal apple cmimi : 530€ (diskutueshem) ...
27/05/2023 16:05

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes tonera dhe bojra per printera te markeve te ndryshem. oki, toshiba, kyocera, sharp, lexmark. cdo produkt eshte original, i ri, i pahapur ne kuti. malli likujdohet dhe shitet me cmim shume t...
26/05/2023 16:43

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje digitalb laptop i perdorur 100 mije leke tablet samsung te perdorur s21 ultra playstation 1 zgemma kompjutera dhe elektronike huawei mate 20 pro tableta ne shitje iphone i bllokuar telefona okazion nokia n 73 blej btc mx10 android tv box ne shitje ekran per iphone 13 pro lenovo windows 10 ne shitje telefona android telefona te bllokuar ps3 dualshick iphone 1+1pro max samsung note 5 super telefon samsung galaxy a51 samsung s 4 te perdorur shes ps4 telefona televizora kompjutera chrome book kompjutera prestigio laptop gaming amd procesor radio ps ne shitje lptop gaming 13 pro i bllokuar redmi 6a samsung note 9 fifa 21 makineri prodhim sallami iphone te bllokuat pc shitet pjese kompjuteri iphone 1+1pro gaming bateri laptopi telefona te perdorur ne pogradec ipad pro tablete apple