PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 05/08/2020 13:53 Post ID: 13858


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Boulevard Kashar, Tirana, Albania - Harta
Lexime 440

SHITET PAJISJE FRIGORIFERIKE "KASTEL". 

PAJISJET JENE TE PERDORURA POR NE SUPER GJENDJE (SI TE REJA).

PAJISJET KANE KAPACITET MBAJTES TE KONSIDERUESHEM 

TE PERSHTETSHEM PER TU PERDORUR NE SHTEPI DHE NE AMBIENTE BIZNESI PER FUNKSIONET PERKATESE QE PAJISJET KRYEJNE.

FRIGORIFERET JANE ME KOLLONA FERSKUESE DHE ME ARKA NGRIRESE ME KAPACITET TE KONSIDERUESHEM

NDER PAJISJET QE JANE NE SHITJE KEMI DHE PAJISJE AKULLI ME KAPACITET TE KONSIDERUESHEM TE PERSHTATSHEM PER BIZNESE TE TILLA SI LOKALET

CMIMET JANE MJAFT KONKURUESE NE TREG DUKE MARRE NE KONSDERATE DHE CILESIN E PAJISJEVE QE JANE NE SHITJE.