340x230    340x230

🏡 vegla pune

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje

Shitet Makineri Per Dopio Xham

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet makineri per dopio xham.viti i prodhimit 2007cmimi: 12.000 euro ...
04/02/2023 20:49

Zona: Vore
🔸 ifru65/230/5 🔸karakteristikat: ▪e pajisur me bodyguard™ (fikja e pajisjes në raste urgjence brenda 3 ms). ▪koka e vibrator rezistente ndaj konsumit e bërë prej çeliku, plotësis...
26/01/2023 12:27

Zona: Vore
Fuqia : 3.1 kw motori : honda ,4 kohesh,euro v ftohja : me ajer karburanti : benzine pesha : 23.7 kg...
26/01/2023 12:03

Zona: Vore
Fuqia : 1.8 kw tesioni : 230 v frekuenca : 50 - 60 hz gjatesia e kabllit : 5 m pesha 5.4 kg...
26/01/2023 11:47

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
🔧 shitet vidator dore me bateri⏩ vidator dore me bateri eshte nje vegel pune te cilat do tjua bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere. forma ergonomike dhe pesha e lehte, ne bashkvepr...
13/01/2023 09:48

Zona: Zone Periferike
⏩ shitet saldatrice bormann💠 me ekran dixhital💠 inverter, 180a💠 biw1580💰 cmimi: 13500 leke te reja📍 adresa: rruga nene tereza, laknas, tirane📲 per me shume informacion na kontakton...
13/01/2023 08:26

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
🛠️ vegla pune⏩ kompaniadhenbsp;borg shpkdhenbsp;ka filluar aktivitetin e saj në shqipëri në mars të vitit 2002. por fillimet e saj janë shumë më të hershme, pasi ajo është vazhdim i a...
11/01/2023 12:08

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Gjenerator inverter generators honda eu 10i generator / 1000w ekonomik cmimi 990€ i diskutueshem ...
10/01/2023 14:36

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet peshore elektronike me ganxh maksimum 3 ton me displej dhe telekomand. shitet per arsye mosperdorimi ...
14/10/2022 11:46

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ofroj kte set me nje trapan,gurin dhe kompresorin per arsye mosperdorimi ...
10/09/2022 09:47

Zona: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Shiten dy korrse bari profesionale me marrsha ne gjendje shume te mire. paisjet jane te ardhura nga italia dhe jane te markes lamborgini. jane te pershtatshme per bar ne zona rurale. ...
03/09/2022 00:34

Gjirokaster - Prese Hidraulike

Zona: Qender
Shitet prese hidraulike ne gjendje pune cmimi i diskutueshem ...
31/08/2022 14:36

Zona: Don Bosko
Shitet sharre druri modeli banko , e perdorur me pare ne punishte mobilierie , ne gjendje pune te mire , cmimi i diskutueshem ...
11/08/2022 17:16

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet aparat fryres me ajer te nxehte,“metabo” model he 23-650 control, me ekran lcd. prodhim gjerman. aparati eshte i pa perdorur, stok magazine. te dhenat: vëllimi i ajrit: 150 - 500 lit/minut...
19/05/2022 15:21

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet sobe me peleta shum ekonomike...
02/05/2022 20:58

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Ventilator per kapanon monofaz 50w, 15 cope ...
25/03/2022 10:45

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Saldatrice silco 240a basketball me bombul ...
25/03/2022 10:13

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Stabilizator korrenti 80kw ...
25/03/2022 10:11

Zona: Qender
Plan grosse 3 thika 220.000 plan i madh 50cm 4 thika 30.000 sharre shirit 90.000 gonjaster me freze 250.000 vegla perpunim druri, shiten per ndryshim aktiviteti kush eshte i interesuar ti marre...
09/03/2022 14:02

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet bateri 9.6 v dhe karikues baterie “makita” (per kete lloj baterie). prodhim orgjinal anglez. ne gjendje shume te mire teknike dhe i mirembajtur si i ri. perdoren per vidiatorin e markes “...
07/03/2022 17:21

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shes sharre elektrike me reostat per shpejtesi pune te gradueshme sipas materialit qe doni te prisni. pret dru, alumin dhe materiale te tjera. ne gjendje shume te mire pune. cmimi 3500 leke! jeni ...
15/02/2022 11:40

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim