🏡 artikuj te ndryshem

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje

Tirane -

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Dyson airwrap complete long 2023!blere ne dt 04/01/20242 vite garancii perdorur vetem dy here per tharjeshitet per arsye mosperdorimicmimi 500€ (i diskutueshem) ne dyqan vlera 700€!!!...
26/02/2024 18:27

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten 3 fishat 15mij lekdhenbsp;mund te na kontaktoni dhe ne whatsapp 0672411000...
25/02/2024 19:51

Zona: Qender
Kend lojrash, e pershtateshme per lokale, shtepi, ambjente te brendeshme dhe te jashteme. e pershtateshme per agjensi arreduese etj.me fryerje dhe pompen e fryerjes. per me shume kontakt.+355692227974...
24/02/2024 16:25

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten plugs 20 mij lek pakojadhenbsp;mund ta na kontaktoni dhe ne whatsapp 0672411000...
23/02/2024 20:26

Zona: Radhime
Ngrohese per biberona ne gjendje thuajse te re perdorur vetem nje here. me kuti dhe manual.dhenbsp;...
21/02/2024 21:30

Tirane - Qumesht Blete

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Qumështi i bletës prodhohet nga gjëndrat e bletëve punëtore, shërben për të ushqyer larvat gjatë tri ditëve të para si dhe për të ushqyer mbretëreshën gjatë gjithë kohës së rritjes ...
21/02/2024 17:59

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
🚗 shiten 2dhenbsp;dhenbsp; post parkimi dhenbsp;nË kompleksin grand gallery, yzberisht dhenbsp; dhenbsp; 📍vendndodhja: yzberishy, tiranë dhenbsp; 📐23.7 m2 dhenbsp; dh...
15/02/2024 13:46

Tirane - Lesh Guri

Zona: Rinas/Aeroporti
Lesh guri është material rezistent ndaj zjarrit, izolues ndaj nxehtësisë dhe izolues akustik i cili përmbanë 97% fibra natyrale që prodhohet nga shkrirja e mineraleve dhe gurëve inorganik që ...
13/02/2024 20:42

Zona: Qendra
Shitetdhenbsp;mulli per bluarjen e kafese turke ☕️⚙️makineria eshte ne gjendje shume te mire punedhenbsp;per me shume informacion rreth makinerise ju lutem na kontaktoni 📞☎️ju mirepresi...
09/02/2024 14:36

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shes makina profesjonale per berber ne gjendje shum te mir shiten okazjon...
03/02/2024 17:08

Zona: Vore
Shesim vaj ulliri bio me shumice dhe pakice per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit +355 694040584 ; +355692105005. ...
31/01/2024 18:28

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet piano yamaha. ydp arius 163 e pa përdorur fare, në super gjendje dhe me të dhitha opsionet elektronike. ngjyra e bardhë stoli yamaha origjinal i bardhë...
29/01/2024 23:21

Zona: Plepa
Kamer termike shume cilsore . perdoret dhe si kamer dhe termike ka rezilucion 32x32. eshte e paisur dhe me karte memorie 8gb me qellim kur ben foto ruhen ne karte memorie. ...
28/01/2024 15:01

Zona: Zone Periferike/Aeroport
 🚗 shitet makine loder per femije✅cmimi:350€👨‍🔧makina eshte ne gjendje perfekte, nuk eshte perdorur shume📲 te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit  ...
28/01/2024 14:21

Zona: Fresku/Linze
Shitet peme e vitit te ri me gjatesi 1.70 m vjen sebashku me dekorimet dhe dritat e krishtlindjeve, + perfshihen dy kuti plus me dekorime te shumllojshme. gjendja e produktit: perfekte, si e re. nr...
27/12/2023 16:35

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Aparat ekografik aloka ssd 900 me 1 sonde 3,5mhz ...
23/12/2023 19:21

Zona: Qender
Shes pomp nivelimesh moderne per qdo info whatsapp viber. ...
22/12/2023 20:46

Tirane - Shitet Tapet

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shitet tapet "brillant" (1.60cm x 2.25cm) ngjyra me nuanca gri (si ne foto). tapeti eshte me shtrese, qe pengon rreshqitjen. mundesi larjeje ne lavatrice. i perdorur shume pak (pothuajse i ri). shit...
20/12/2023 12:55

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Punime mermeri dhe graniti www.punimevarresh.com punime dhe montime varresh ne gjithe shqiperine. punime qivur ne kosove realizim 3d te ideve tuaja. varr mermeri - qivur mermeri varr graniti - q...
19/12/2023 10:50

Zona: Qender
Shitet monopatine elwktrike shume pak e perdorur me cmim te arsyeshem 200 euro. ...
16/12/2023 15:07

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim