🏡 biznese ne shitje

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Per me shume detaje kontaktoni ne numrin e telefonit. ...
19/09/2023 16:38

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
shitet biznesi ne aktivitet palester,me nje eksperinec disa vjecare,ma pajisje te fundit dhe te reja,ambinet i ri dhe i paster,ndodhet ne nje zone ne zhvillim dhe lagje me popullsi me te larte e cil...
15/09/2023 12:32

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Shitet biznesi (aktiviteti) lloji i biznesit :ushqime kateringu (delivery) zona :ndodhet ne zonen e pazarit te ri prane shkolles se kuqe biznesi ka funsionuar per nje periudhe 1 vjecare .ka n...
05/09/2023 18:48

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
- produktet te cilat tregtojme jane te vecanta , gje qe e diferencon biznesin tone nga te tjeret. - kemi operuar me cmime relativisht mesatare dhe te larta (gje qe seleksionon klientelen) - kemi nje...
04/09/2023 17:43

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
ne rrugen e dibres, tek selvia shitet biznesi zgare me siperfaqe 220 m2(e organizuar ne 2 kate)+70 m2 tarace e shfrytezueshme nga te cilat 20 m2 jane verande(pa takse), buze rruges kryesore, parket,...
04/09/2023 17:35

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet biznesi lokale ne aktivitiet,ambinet me siperfaqe 1000m2 eshte nje investim i miremenduar ne detaje,eshte projektuar ne nje koncept modern dhe praktik i pershtatur per te gjitha moshat per femi...
04/09/2023 10:30

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shitet butiku si biznes me kosto blerje per arsye mos mundesie menaxhimi vendodhja rr.5 maji (prane tregut ) butiku esht i kompletuar me te gjitha gjerat dhe malli eshte sezon vere, vjeshte , di...
28/08/2023 22:17

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Pjese e sallonit jepet me qera hapsire per manikyr dhe pedikyr. mundesohen te gjitha paisjet dhe (produktet qe jane gjendje). vetem me eksperience. ...
22/08/2023 15:55

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet biznesi kancelari dhe agjensi union net. ne zones e astirit.biznes familjar prej 4 vitesh me klientele te rregullt . i pajisur me te gjitha. shitet per arsye emigrimi. biznesi esht aktiv dhe fu...
14/08/2023 22:22

Tirane - Fast Food

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
0683610409...
18/07/2023 09:11

Zona: Komuna e parisit
Ka 3 makina qepese: 1- lineare 2- suzator 3- dygjilperesh 50 fustane mbremjesh manikina e mobiluar me 4 komodina te medha dhe nj tavoline e madhe per prerje metrazhe ,copa te ndryshme...
08/07/2023 14:21

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet biznes lokal te ish parku square 21 . lokali ndodhet ne katin 0 . ka siperfaqe te brendshme 70 m2 dhe 20 m2 siperfaqe verande . ambienti eshte totalisht i investuar ne menyre bashkekohore . ...
07/07/2023 09:21

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Disponojmë biznes (fustane nusërie) për shitje të pozicionuar në myslym shyr, tiranë informacion mbi ambientin: • ka një sipërfaqe totale prej 150m². • në kat të parë. • ambien...
06/07/2023 12:49

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet biznes me syze optike, tek rruga e kavajes, buze rruge, me nje eksperience 10 vjecare, me kliente te rregullt, vitia te mbajtura shenim qe nga 2016 me kliente besnike, pajisjet me moderne per v...
05/07/2023 10:42

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Informacion mbi ambientin: • kati 0 • open space • 2 tualete • verandë cilësi të tjera: • aktualisht në gjendje pune. • qeraja e ambintit eshte 700 euro • fasade xhami • t...
03/07/2023 15:53

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet biznesi tek rruga babe rexha. mini market. biznesi ka historik te mire. shitet per arsye emigrimi. ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes. ndodhet ne rruge kryesor gjithashtu ka mun...
15/06/2023 14:18

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Te brryli, afer auto manokut, shitet biznes dyqan lulesh, ne gjendje pune, me siperfaqe 25 m2, kati zero, pallat ekzistues, lartesia 3 m, tualet , depo, fasade xhami, tabele reklamimi, buze rruge krye...
12/06/2023 10:20

Zona: Fresku/Linze
Shitet biznes tobacco shop dhe pagesa unioni (drita,uje,internet,rimbushje etj.) shitet per arsye emigrimi. me klientel te rregulltbprej 5 vitesh ...
10/06/2023 14:07

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
💥shitet biznesi piceri💥 ❗️eskluzive❗️ 📍xhomllik 📐sip totale 40m2~kati 📎buze rruges kryesore (ne kryqezim) 📌biznes i ngritur me klienture te rregullt cmimi💸 ...
22/05/2023 00:32

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim