🏡 lap top mac

🕵 Online 3 visitors | ⏳ 0 pending ADV

Tirana - Iphone 12 Pro

Zona: Brryli
Shitet iphone 12 pro 128gb version europian bateria 86% health ka origjinalen, e pa ndrruar shoqerohet me karikus origjinal apple cmimi : 530€ (diskutueshem) ...
27/05/2023 16:05

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Kufjet kane ardhur nga amerika, dhe jane origjinale, te reja dhe ne kuti. kufjet kane cilesi shume te larte te audios. lidhen me bluetooth. ngjyra: të zeza kohezgjatja e baterise: 32 orë...
26/05/2023 16:47

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes tonera dhe bojra per printera te markeve te ndryshem. oki, toshiba, kyocera, sharp, lexmark. cdo produkt eshte original, i ri, i pahapur ne kuti. malli likujdohet dhe shitet me cmim shume t...
26/05/2023 16:43

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes monitor hp origjinal gjerman, i ri dhe me perfomance e cilesi shume te larte te figures dhe videos. modeli:hp w2072a 20 inch. 50.8 cm. lcd monitor. ka dy porta: vga dhe dvi-i. aspect rati...
26/05/2023 16:31

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet hp probook g1 procesor intel-i5-4200 ram 8 gb ssd 256gb windows 10 pro ...
26/05/2023 11:10

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Dell latitude 5480 gen7 256ssd 14 inch , bateria excellent 9muaj garanci . 0696582186 ...
22/05/2023 12:01

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shes samsung galaxy a12, në gjendje shumë të mirë. 4 giga ram dhe 64 gb memorie. shitet për arsye mospërdorimi. ...
19/05/2023 18:22

Zona: Plepa
Pergjues ambiental audio dhe gps qe lokalizon vendndodhjen e makines . pergjuesi eshte profesional me sistem aktivizimi te zerit punon me karte sim mund ta komandoni nga celulari juaj.lidhet me 12 v n...
18/05/2023 11:54

Zona: Plepa
Shitet rregjistrues audio profesional shume i vogel dhe i lehte ne perdorim, ka thithje shume te mire te bisedave audio kohe pune me nje karikim baterie 12 ore dhe memorie 8gb....
18/05/2023 10:58

Zona: Plepa
Shitet dedektor profesional per gjetjen e pergjuesve audio dhe video. me trasmetim gsm, wifi, bluetooth, kamera te fshehta me wifi si dhe gos ne makine. dedektori eshtebi paisur ne antene me dy anten...
18/05/2023 10:53

Zona: Plepa
Shitet dedektor profesional per gjetjen e pergjuesve audio dhe video. audio me trasmetim fm, gsm, wifi. bluetooth she kamera te fshehta me wifi dhe gsm ne makine. frekuenca nga 10mhz deri 12 ghz....
18/05/2023 10:49

Zona: Plepa
Shitet dedektor profesional per gjetjen e pergjuesve audio me trasmetim , fm, gsm, wifi, bluetooth si dhe mikro kamera me wifi te fshehta , gps . frekuenca nga 20mhz deri 12 ghz....
18/05/2023 10:43

Zona: Llogara
Kamera e blere ne itali, si e re, rreth 200 foto te realizuara. ...
15/05/2023 08:16

Zona: Qender
Shitet celular xs max 30.000 leke, ne gjendje shume te mire si i ri. shitet per arsye mosperdorimi. me marreveshje ...
10/05/2023 16:26

Tirana - Loje Per Ps4

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Loje per ps4 god of war, call of duty: black ops 3 ...
08/05/2023 06:54

Zona: Don Bosko
Bejme lojra me porosi per ps2 1300 lek bashk me posten 2500 lek 3 lojra oferte tel : +3 5 5 6 9 2 1 7 4 0 7 1 viber , whatsapp ...
26/04/2023 18:42

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Hp elitebook 820 g2 brand: hp product line: elitebook model: 820 g2 cpu: intel core i5-5300u (5th gen) / 2.30 ghz ram: 8 gb ssd: 128 gb diagonal size: 12.5 inch ...
15/04/2023 17:00

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Regjistrues zeri i cilesise se larte i ri. cilesi audio super. memoria deri ne 128 gb karikohet shpejte dhe ka kohezgjatje deri ne 500 ore regjistrim pa pushim. ka 1 madhesi te vogel dhe mund te m...
13/04/2023 17:51

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Printer mono laser (bardh e zi), mban leter a4 dhe me te vogla. eshte i perdore ne familje. i ka te gjitha pjeset origjinale. ne varesi te cilesise se letres ndonjehere ngec letra ose merr dy letra nj...
11/04/2023 17:37

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shiten dy samsung s21 plus akull vitrine me gjithë kuti snapdragon 510 mijë lekë (51.000 lekë copa) ...
02/04/2023 19:59

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New