Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 40,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 17:38 Post ID: 175604


Pagesa

40,000 Leke

Ambjenti 3+1, Bosh, pa mobiluar   (Per 9 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 130.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 86,235 Euro
Distanca 2.05 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 71

Jepet apartament me qera te rruga kongresi manastirit prane gjimnazit "ANDON ZAKO CAJUPI" kati 4 pallat i ri me ashensor. Apartamenti jepet bosh dhe eshte e pershtatshme per banim ose zyra. ndahet ne 3 dhoma gjumi 1 sallon+ballkon dhe 2 tualete. Ka location shume te mire dhe vizibilitet pasi eshte prane shkollave markete, spitaleve etj.
Per me shume info me kontaktoni!