Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 22/04/2024 11:05 Post ID: 173910


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 86.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 132,413 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Kompleksi Ali Demi - Harta
Lexime 1162

Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë.
Apartamenti ndodhet në Kompleksin Mangalem.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja: 86 m2.
• Kati 4.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Instalime elektrike dhe hidraulike të reja.
• Dritare dopio xham.
• Orientim Lindje-Perëndim.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!
AL26455


Cel. :