Shtepi me qera Apartament ne Tirane, Garsoniere, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 36,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 20/02/2024 10:38 Post ID: 153961


Pagesa

36,000 Leke

Ambjenti Garsoniere, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 45.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 77,950 Euro
Distanca 1.45 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Ferit Xhajko - Harta
Lexime 20238

Tek Medreseja
Rruga Ferit Xhajko jepet me qera garsoniere 45 m2,  i mobiluar. 
Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie 2 krevate teke  dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 1-re te nje
pallati ekzistues.

 Kusht: 2  qera paradhenie dhe 1 qera garanci per
kontrate 1 vje├žare.

CMIMI: 36,000
Leke      

 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na
kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare