Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 600 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 21:31 Post ID: 153961


Pagesa

600 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 130.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 166,045 Euro
Distanca 0.98 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi - Harta
Lexime 6032

  Bllok ,
rruga  Andon Zako Cajupi , ne nje nga
zonat shume te kerkuara te Tiranes, jepet me qera apartament 2+1, 130
𝐦², totalisht i mobiluar . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje e gatimi, 2
dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pershtateshem per 4 persona. Apartamenti
ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te pajisur me ashensor.

 Kusht: 1
qera paradhenie dhe  2 qera garanci per
marreveshje 1 vjeçare 


Ç𝐦𝐢𝐦𝐢:  600 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje
vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare