Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 250 Euro. Tirane

Shtepi me qera 01/12/2023 09:49 Post ID: 133357


Pagesa

250 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 84.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 71,356 Euro
Distanca 4.38 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamed Deliu ,Shqiperia - Harta
Lexime 4635

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 I sa po investuar totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mire administruar, Ka kondicioner, ne çmim perfshihet dhe interneti. Uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Jepet vetem per çift pa femije ose 2 vajza.
Nuk bashkpunoj me agjensi.
Nuk lejohen kafshe shtepiake.