Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 750 Euro. Tirane

Shtepi me qera 27/02/2024 21:39 Post ID: 103481


Pagesa

750 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 6 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 160.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 217,599 Euro
Distanca 2.26 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Selita e Vjeter - Harta
Lexime 28533

Me Qera: Apartament 3+1+2wc, Me Super Pamje Nga Liqeni Artificial 3+1 +2wc Kopshi Botanik Te Xhamia | Mobilim I Gjithi Me Porosi Druri | 4 Kondicioner | Super Kuzhinë Me Super Pamje | 3 Dhoma Gjumi Dhoma E Çiftit Gjigante Dhe Me Garderob Të Madhe

Q4509

Te Dhenat e Ndarjes: 

- 3 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 2 Tualete 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 160m2

- Sip Neto: 145m2

- Kati: 3

- Katet E Pallatit: 6

- Pallat I Ri

- Viti I Ndertimit: 2015

- Ashensor: Po


Karakteristika: 

- Apartament Unik & Me Super Pamje Nga Liqeni Artificial 3+1 +2wc ( Kopshi Botanik, Te Xhamia )

- Shtëpi E Banuar Nga Pronari, Me Super Cilësi Pamje Dhe Qetësi

- Mobilim I Gjithi Me Porosi Druri 

- Ka 4 Kondicioner 

- Një Super Kuzhinë Me Super Pamje Të Gjitha Elektroshtëpiaket Nga Markat Më Cilësore

- Ka Super Hapsira Shumë Dritë Dhe Diell

- 3 Dhoma Gjumi Dhoma E Çiftit Gjigante Dhe Me Garderob Të Madhe Dhe 2 Tualete Incaso

- Salloni Shumë I Madh Me Ndriçim Led 

- Është Shëpi Që Është Bërë Për Qejf Dhe Është Zgjedh Cilësia Më E Lartë Në Treg


Extra: 

- Pallati Shumë I Mirë I Qetë ; Familjarë Ke Ngjiturë Kopshtin Botanik Ke Gkelbërim 

- 5 Min Je Te Kopshti Zologkik Te Liqeni Artificial


Cmimi: 750 Euro / Muaj

*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp: