Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 620 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 20:37 Post ID: 102743


Pagesa

620 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 90.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 193,253 Euro
Distanca 1.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 20443

Jepet me Qera Apt 2 + 1 (90 m2) tek Rr. e Kavajes - Zona Ofron Mundesi Parkimi | Pallat i Ri me Ashensor | PARKET | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Hapesire e Bolleshme me Ndricim Perfekt | Pajisjet Elektroshtepiake te Gjitha te Reja | Pamje Panoramike | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Kundrabufe Druri | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale

Q4212

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 koridor
- 2 tualet

Karakteristika:

- Mobilim shume Cilesor
- KONDICIONER 2
- Kondicionera Ekonomike gjermane.
- Pajisjet te gjitha te reja (Te markave me te shtrenjta: sobe gatime, frigorifer i ri, kondicioner dhe sistem ngrohje totalisht gjerman.
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral
- Orientimi: JP
- Lagje e qete , me banore familjare dhe te ngritur,
- Izolim i brendeshem kunder cdo zhurme.

- Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte etj)
- Parket
-Dyer Druri
- Dere e Blinduar
Banjo me ajrosje
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Sanitare shume cilesore (Te Markave me te shtrenjta Ariston
- Instalime Elektrike Cilelesore

Karakteristika:

- Apartament i me organizim te rregullt me pamje ne jug perendim, Pallat i RI
- Zona ofron qetesi dhe siguri
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: JP( perfekt)

- Ambiente te perbashketa ( Kopesht , lulishte etj)
- Facilietet afer te gjitha afer, furre buke supermarket, shkolla, Kopshte, parqet etj.
- Akses me Transport publik 4 linja autobuzi


Cmimi: 620 Euro

Paradhenie: 1.5 muaj

Tel ose Whatsapp: