Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 46,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 19/09/2023 23:24 Post ID: 101347


Pagesa

46,000 Leke

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 56.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 105,399 Euro
Distanca 0.85 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza - Harta
Lexime 25678

Rruga Mine Peza prane Karburant Gazhelit, jepet me
qera apartament 1+1, 56
m2  i mobiluar.Apartamenti
oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1  dhome gjumi 
dhe 1 tualet  dhe 1 ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin 2-te  te nje
pallati ekzistues .
Apartamenti lirohet ne fund te
muajit Shtator.

 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1  qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

 Çmimi  46,000 Leke

 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne
prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare