🏡 game cube

🕵 Online 2 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Puka
Www.mobilespc.com iphone, iphone 15, iphone 15 plus, iphone 15 pro, iphone 15 pro max, iphone 14 pro max, iphone 14, iphone 14 procontattaci su:e-mail: [email protected] web: www.mobilespc.comtu...
12/06/2024 15:57

Zona: Divjake
Www.mobilespc.com schede grafiche, rtx 4090, rtx 4080, rtx 4070 e telefoni cellularicontattaci su:e-mail: [email protected] web: www.mobilespc.comtutti i prodotti sono nuovi, originali, sigillat...
12/06/2024 15:52

Zona: Vasil Shanto
Samsung flip 3 128gb me aksesoret e vet perfshir dhura edhe kasa ne gjedje shum te mir 350mij lek. i diskutueshemdhenbsp;mund te na kontaktoni dhe ne whatsapp 0672411000...
11/06/2024 20:54

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shiten kompjuteradhenbsp;1 pc fujitsu 80€ i kompletuar1 pc hp 40€ i kompletuar2 laptop hp nga 60€ secili2 shpermdares interneti me 8 porta (lan) 10€te gjitha bashk okazion 🔥...
10/06/2024 16:00

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ps4 slim 1tb super gjendje me 2 levalojrat brenda ps4 janeassasin creed vallhalaassasin creed odyseenfs heatghost of tushimacall of duty modern warfare 2shitet per arsye emigrimiper me shum video ose ...
06/06/2024 18:06

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitetdhenbsp;https+ nje shishe boje e zeze e pa hapur....
06/06/2024 10:21

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Referenca e plote rreth produktit gjendet ketudhenbsp;https://www.logitech.com/en-us/products/video-conferencing/conference-cameras/bcc950-conferencecam.960-000866.html, nuk ka asnje difekt dhe asnje ...
06/06/2024 10:21

Zona: Qender
Tcl 10lekrani 6.3 inch.ram 6 gb - rom 64 gbbateria 4000 mahproçesori (snapdragon 665)mbrojtëse silikoni origjinale+mbrojtëse tjetër dhuratë. karikues origjinal.asnjë gërvishtje. perfekt.tel: 06...
02/06/2024 10:24

Zona: Zone Periferike
Shitet playstation 3 me 7 lojra dhe nje leve me cmim 70 €. ps3 eshte i perdorur vetem njeher nga un dhe ka gjendjen si te re. arsyeja qe po e shes eshte se du te blej nje ps4 😅. te interesuarit t...
01/06/2024 18:02

Zona: Fresku/Linze
Dell latitude 7430 i7 12 generation.16 gb ram 512gb hdisk skeda video iris xe ekrani 14 touchscreen. laptopi eshte si i ri me karikus type c 65 w dhe lapsin e vet origjinal dell. tastiera eshte querzu...
31/05/2024 05:16

Zona: Fresku/Linze
Apple ipad pro 6 generation m2 12,9 inch wifi 5g 8gb ram 512gb hdisk..conpletuar me magic keyboard apple pencil 2 dhe karikus origjinal apple.i perdorur si i ri .disponibel nga 15 korriku.whatsapp+393...
29/05/2024 21:37

Zona: Fresku/Linze
Hp elitebook 360x1040dhenbsp; 840g8 intel i7 11 generation 16gb ram 512 gb hdisk nvme skeda video iris xe ekrani 14 inch touchscreen.i perdorur si i ri me karikus origjinal hp type c disponibel ne vlo...
29/05/2024 18:44

Tirana - Nikon D3200

Zona: Fresku/Linze
Shitet nikon d3200 , i perdour ne gjendje pune.dhenbsp;...
27/05/2024 19:28

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes pc te kompletuar, tavoline me karrige dhe ambazhur.te gjitha jane funksionale dhe kompjuteri eshte ne gjendje shume te mire pune.ekrani origjinal fujitsu 19 inch.mouse i ri dhe tastiere ne gjendj...
25/05/2024 08:24

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shitet iphone 7 i bardhe silver ne gjendje shume te mire , i blere ne gjermani , vetem nje pronar .iphone 732gbbateria 85%karikuesi dhe kllef i perfshirecmimi 7500lektelefon:06890381060674992969...
21/05/2024 20:15

Zona: Qender
Shitet playstation 5 disc edition + me lojen god of war, paisja eshte shume pak i perdorur, shitet per arsyje mos perdorimi, memory 825 gb, bashk me fishat 1 kontroller edhe mbajtesen e kontrollerit, ...
21/05/2024 18:55

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet ps4 pro 1 tb ne gjendje shum te mir ,me shume lojra dhe abonim psplus ,ps4 esht i ardhur nga italia dhe kam edhe ps4 te tjer me çip edhe pa çipdhenbsp;....
17/05/2024 09:07

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Shes tablet samsung s8, ekran 11", memorie 128 gb, perfshire ne cmim dhe cover origjinal samsung. ne gjendje shume te mire....
09/05/2024 19:09

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Magic mouse i blere i ri ne amerike, shitet per arsye mos perdorimi. eshte i pa perdorur fare. ngjyra e bardhe. karikohet me usb-c. shitet 9,000 lek (rreth 90 euro)....
08/05/2024 12:29

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shitet kompjuter i ri ne kuti allinone(nje pajisje e vetme) hp proone 440 g9 touchscreen(me prekje) 24inch fhd business all-in-one desktop computer.parametratos: win 11 pro 64cpu: intel core i7-13700t...
26/04/2024 21:50

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New