🏡 free iptv dreambox 4k

🕵 Online 1 visitors | ⏳ 5 pending ADV
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten airpods version 2 80 mij lek origjinale por te perdorura ne gjendje shume te mirdhenbsp;shoqerohen me kutin e tyre origjinale pa fishen e karikimit ku mund te kontrolloni dhe kodet per origjina...
23/02/2024 19:29

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Samsung s20ulrta 5g 256/12 gbska asnje gervishtje vetem pjesen mbrapa te thyer po nuk perben asnje problem, nuk esht i hapur ne servis, cdo gje funksionale, cmimi 210milek, mundesi nderrimi. kontakton...
20/02/2024 09:29

Zona: Qender
Shitet komplet kamera dji pocket 2 creator combo + kuti. cdo gje eshte ne gjendje perfekte, e kam perdor nja dy muaj....
14/02/2024 23:02

Tirana - Tv

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Shitet tv hyundai 50” i pa perdorur me perpara....
06/02/2024 07:29

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Kartat grafike nvidia të përdorura. rtx 3090 ne gjendje te mire...
03/02/2024 08:07

Zona: Plepa
Shitet pergjues audio dhe gps lokalizues profesional per automjete. pergjues me sim karte me nje cilsi shume te larte te mikrofonit te cilin e ka te integruar ne trup 25 bit, ka degjim te paster dhe t...
28/01/2024 14:55

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet ps4 slim në super gjëndje i bler ne france para 3 muajsh i ri ne karton , i perdorur nga ana ime shum pak .. ps4 ështe me 3 lojra disk shitet për arsyje mos perdorimi cmimi 230 mil...
26/01/2024 20:53

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Samsung s9 (sm - g960f). Продам телефон в хорошем состоянии. my whatsapp +380976118190 for additional information....
09/01/2024 19:41

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Okazion inverter tripplite inverter-charger power: 6000 watts. output: 230v input: 48vdc frequency compatibility: 50 / 60 hz cooling method: dual multi-speed fans tripplite inverter-char...
06/01/2024 19:01

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes tonera dhe bojra per printera te markeve te ndryshem. oki, toshiba, kyocera, sharp, lexmark. cdo produkt eshte original, i ri, i pahapur ne kuti. malli likujdohet dhe shitet me cmim shume t...
29/12/2023 18:19

Zona: Fresku/Linze
Asus zenpad nje tablet biznesi me performance te fuqishme dhe jetgjatesi e garantuar. memorie prej: 32gb dhe ka hapsire per memory card derisa hapsire te deshironi ju. gjendja: eshte shume pak i per...
28/12/2023 16:11

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Parametrat modeli: imac viti: 2017 ekrani: 21.5" retina 4k (4096 x 2304) grafika: radeon pro 555 2gb procesori: 3ghz quad-core intel i5 ram: 16gb 3200 mhz ddr4 memoria: 1tb ssd shitet komp...
24/12/2023 19:33

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shiten kompjuterat gaming...
24/12/2023 18:04

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
🔈laptop ne shitje👉dhenbsp;dhenbsp;intel core i7-10750h📌 16 gb, ddr4 sdram👉 1 tb ssd✅ geforce rtx 2060 6gbdhenbsp;📌 15.6" full hd 144hz 3ms ips displaydhenbsp;👉 16gb dual-channel dd...
23/12/2023 22:05

Tirana - Tv Në Shitje

Zona: Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Shes televizor samsung 32" polësh . i përdorur në gjendje shumë të mirë . nuk asnje krisje dhe asnje difekt . ka pultin e saj samsung dhe nuk i kam ndërruar asnjë pjesë . shitet për shkak se...
17/12/2023 22:24

Zona: Laprake
Disk i perdorur gjendje shume e mire...
10/12/2023 23:22

Tirana - Shitet Tv 32

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Shitet tv 32 inch marka: sony bravia tv eshte ne gjendje te mire pune -shoqerohet me dekoderin dvd-t2 fuego i cili sherben per te pare kanalet kombetare -shoqerohet me android box x96mini me 16/2...
09/12/2023 22:11

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Shitet dvb-sx8 s2+t2+ca aparati ka funksion si dvb-t2 per te pare te gjitha kanalet kombetare tokesore por edhe ato satelitore gjithashtu eshte i pajisur me wifi, me 4g, duke u lidhur me interneti...
09/12/2023 22:07

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Shitet ipad air 2 16 gb 2 gb ram ne gjendje te mire shoqerohet me koverin perkates, lapsin, tastier me bluetooth, karikuesen e vet. cmimi i diskutueshem kontakt whatsapp 0692162451 ...
09/12/2023 22:02

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Shitet minilaptop trekstore surftab twin 10 me sistem operativ windows 10 32 gb memory 2 gb ram ne gjendje te mire cmimi i diskutueshem kontakt whatapp 0692162451 ...
09/12/2023 21:59

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New