Shitet, Ambjent Biznesi, Dogana, Tirane, UNA27624 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 16/01/2023 16:06 Post ID: 97741


Pagesa 76,500 Euro
Siperfaqa neto 31.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Dogana - Harta
Lexime 7

Disponojmë Ambjent Biznesi në Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Doganes, Tirane.

• Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 30.7m2
• 1 Tualet
• Fasade xhami perimetrale
• Kati 0
• Orientimi: Jug
• Vetrata termike dopio xham
• Fasade Xhami Perimetrale
• Parket,pllakte sipas zgjedhjes se klientit
• Sistem chiller/multisplit
• Sistem multi strade
• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve
• Fasade e ventiluar
•Dogana 2020

Për ta vizituar na kontaktoni!