Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 120,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 20/09/2023 13:52 Post ID: 175508


Pagesa

120,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 88.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 461 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa OXHAKU TIRANE - Harta
Lexime 21

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK OXHAKU, TIRANE
Cmimi 120,000 Euro
Tipologjia 2+1
Me siperfaqe totale 89 m2
Kompleks i ri banimi
Me punime cilesore
dhe facilitete bashkohore
Zone me akses dhe kerkese
te larte
Mundesi e mire banimi dhe investimi