Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 88,400 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 23/09/2023 02:01 Post ID: 175446


Pagesa

88,400 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 57.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 377 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa rrugen Qemal Stafa - Harta
Lexime 211

id 4111640

Ne rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles Kuqe,  shitet apartament  1+1  ne ndertim te Ri i vitit 2023, me siperfaqe 57 m², ne katin e 4 me ashensor, planimetri e rregullt . Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje te madhe bashke me kuzhine, 1 dhome gjumi,  Tualet, ballkon, koridor shperndares.
Apartamenti eshte ne faze Rafiniture, perfundon brenda 1 viti, me dokumentacion te rregullt nga firma. Apartamenti eshte me pamje panoramike nga Dajti dhe nga qendra e Tiranës. Ndodhet në një zone banimi te qete, plot me infrastrukture shërbimesh te shumëllojshme jetesore ( me shkolla 9 vjecare e te mesme, kopshte, çerdhe, ambulanca e spitale etj ) pa trafik makinash e ndotje ajri; 7 minuta në kembë nga qendra e Tiranës(SHESHI SKENDERBEG), 5 minuta në kembë nga PAZARI RI.

Shitet me cmimin  1550€/m² , 88.400euro i padiskutueshem .

Bashke me apartamentin shitet dhe garzhdi 20,000 euro .