Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 135,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 19/09/2023 21:10 Post ID: 175298


Pagesa

135,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 84.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 3 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 647 Euro
Distanca 3.59 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Tre Deshmoret Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 368

Apartament - Në Shitje - Yzberisht, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE GRAND GALLERY, YZBERISH!

Çmim i Fiksuar
135,000 €

  

Rruga Tre Deshmoret - Yzberish - Yzberisht, Shqipëri

Nr. Total i Dhomave

Nr. Total i Dhomave 3

3

 Nr. i Dhomave të Gjumit

2

 Nr. i Banjove

2

 Sipërfaqja Totale (m2)

104.10

Sipërfaqe Neto (m²)
89.40
Viti i Ndërtimit 2021

Shitet apartament 2+1+2, tek Bulevardi Migjeni, Yzberish.

Ndodhet te kompleksi Grand Galery ne Yzberish, pozicioni ne lindje i jep drite gjate gjithe dites. Cilesia e larte e ndertimit me sistem kapot, hidrosanitare incaso, i shtruar me parket, dritare dopio xham gjithashtu ne dysheme jane vendosur tuba per sisteme ngrohje sa me eficente.
Organizimi hyrje me korridor, sallon ndenje, ambient gatimi, dhoma gjumi martesore, dhome per femije, dy tualete me dritare, ballkon, i mobiluar eshte ideale per shtepine tuaj.
Zona te ofron sherbime si shkolle, cerdhe, kopesht, afterschool, farmaci, qender shendetsore, markete, stacion urbani, bare dhe restorante per nje jetese sa me komode! Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per nje vizite me kontaktoni!

Re/Max Golden Group Elton