Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 80,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 08/09/2023 16:39 Post ID: 171744


Pagesa

80,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 64.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 365 Euro
Distanca 3.15 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Tom Plezha Kashar,Shqiperia - Harta
Lexime 23

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Fratari Astir📌

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62m2 ne katin e 4 me ashensor ne nje pallat te Miradministruar dhe
Organizohet ne :

*Ambjen ndenje+ Gatimi

*Dhome gjumi

* Tualet

* Ballkon

Apartamenti eshte tersisht i mobiluar ne menyre bashkohore eshte me dekumentacion te rregullt dhe ndodhet ne nje zone e cila mundeson te gjitha facialitetet e mundeshme per nje jetes komode.

Vendodhja: Kompleksi Fratali Astir

Cmimi per shitje : 80.000 euro