Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 230,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 02/09/2023 11:43 Post ID: 169512


Pagesa

230,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 133.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1080 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa kopshti botanik - Harta
Lexime 47

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANË KOPSHTIT BOTANIK, TIRANË

Çmimi: 230.000 euro
Sipërfaqe: 133 m2 total
Vendndodhja:Rruga Selitë e Vjetër, Tiranë

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të banimit në një pallat të ri me ashensor I vitit 2020, organizohet nga ambienti I ndenjes+gatimit , 2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

Zona ku ndodhet apartamenti është ndër më të preferuarat në Tiranë .

𝗢𝗿𝗴𝗮𝗻𝗶𝘇𝗶𝗺𝗶 𝗶 𝗮𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁𝗶𝘁:
1 Ambient ndenje + gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Ballkone

Detaje të tjera:
– I mobiluar totalisht me një arredim luksoz
– Hidrosanitare të markave më të mira
– Parket
– Lavastovilje, larëse, tharëse
– Tavane gipsi
– Kondisioner në cdo dhomë
– I rikonstruktuar, elektrike dhe hidraulike të reja
– Izolim Akustik
– Orientimi I apartamentit bën të mundur që të jetë me dritë natyrale gjatë gjithë ditës
– Komleksi ka administrim te mirë, security, i vecuar nga ndertimet e tjera per rreth.
– Uje, drita 24 ore.
Ka parkim te garantuar nga firma me pagese ekstra.


ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
BLERIM FALLANAJ
☎️