Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 123,500 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 29/09/2023 23:23 Post ID: 167612


Pagesa

123,500 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 75.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 522 Euro
Distanca 0.85 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Mine Peza - Harta
Lexime 1451

🏡 𝐂𝐦𝐢𝐦 𝐊𝐥𝐞𝐫𝐢𝐧𝐠𝐮! Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartament 1+1 Në Ndërtim Të Ri, Me Planimetri Të Rregullt 🏡

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 𝟏𝟐𝟑.𝟓𝟎𝟎€

Apartamenti organizohet si më poshtë; korridori i sallonit ku ka ambient ndenje dhe gatimi së bashku me dalje në ballkon, dhomë gjumi matrimoniale po me dalje në ballkon dhe një tualet.

Apartamenti ka organizim shumë te rregullt, dhe orientimin e ka drejt Jugut. Rezidenca në dy katet e para do jetë në formatin e një qendre tregtare dhe ky apartament mund të shërbejë si mundësi e mirë për investim, duke parë destinacionin e godinës. Objekti do të ketë edhe 3 kate parkim.

Aktualisht ndërtimi është në fazë suvatimi.

📌Vendndodhja: Rruga Mine Peza

📐Sipërfaqe: 75m²

🛌Dhomë

🛋Sallon

🍽Kuzhinë

🛁Tualet

👀Ballkon

☀Orientim Jug

☑️Ashensor

⭕️Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri dhe të pajisur me ashensor, ndërtim i vitit 2023.

☎️ 𝐊𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭𝐨 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐧ë: 𝟎𝟔𝟕 𝟒𝟎𝟑𝟐 𝟗𝟗𝟕 𝐩ë𝐫 𝐧𝐣ë 𝐯𝐢𝐳𝐢𝐭ë 𝐧ë 𝐩𝐫𝐨𝐧ë, 𝐏𝐀 𝐎𝐁𝐋𝐈𝐆𝐈𝐌𝐄