Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 71,500 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 26/08/2023 22:19 Post ID: 167482


Pagesa

71,500 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 65.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 266 Euro
Distanca 2.13 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza e Re Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 92

Apartament 1+1 ne shitje ne Astir ne nje objekt te ri.
Mundesi ideale banimi apo investimi duke qene se zona eshte ne zhvillim dhe facilitetet publike dhe private nuk mungojne.
Ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri aktualisht ne faze suvatimi.
Organizohet nga ambienti i dites se bashku me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe nje ballkon.
Sip totale - 65 m2
Sip neto 57.7 m2
Cmimi: 59.500 Euro dhe 12.000 euro posti i parkimit
Per një vizitë në pronë na kontaktoni!