Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 193,500 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 11/08/2023 11:48 Post ID: 163286


Pagesa

193,500 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 108.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 711 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 52

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VASIL SHANTO!!!!!!

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi banim prej 11 katesh I cilia pritet te perfundoj ne vitin 2023.

Kompleksi ndodhet prane Vasil Shantos tek ish UET.

Nje zone me akses dhe me shume facilitate.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Tirana, Albania
Çmimi: €193.500
Siperfaqja totale: 108 m²
Siperfaqja e brendshme: 92 m²
Kati: 2
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: Bosh


📞 Kontakti: Klajdi Plaku
[email protected]