Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 49,580 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 25/08/2023 16:45 Post ID: 161054


Pagesa

49,580 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 62.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 212 Euro
Distanca 6.34 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Rruga Gryka E Kacanikut ,Shqiperia - Harta
Lexime 182

Super apartament 1+1 ofrohet per shitje me cmim okazion tek Univers City prane QTU. Cilesi e larte ndertimi. Hapesira rekreative te nderthurura me shkolla e kopshte, cerdhe, qendra tregetare etj. Sistem sigurie 24/24. Hapesire e bollshme dhe kubature e rregullt. Tualet. Ballkon. Orientim shume i mire me plote drite dhe diell