Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 60,500 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 24/09/2023 22:55 Post ID: 141485


Pagesa

60,500 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 61.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 225 Euro
Distanca 3.49 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga 29 Nentori Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 367

Ofrojme per shitje apartament te tipologjise 1+1 tek Dogane ne Laprake. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial sic eshte "Tirana Entry 2". Prona ka nje siperfaqe totale prej 60.5 m2 te organizuara ne nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet.