Manekina per meshkuj Fier

Pajisje biznesi ne shitje 06/12/2022 19:15 Post ID: 93066


Pagesa 500 Leke
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa Fier, Albania - Harta
Lexime 36

Shesim manekina per meshkuj ne qytetin e Fierit , cmimi i arsyeshem dhe me oferte .