Paisje ne shitje Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 15/11/2022 20:49 Post ID: 90754


Pagesa 450 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhedin Llagani, Tirana, Albania - Harta
Lexime 39

Shiten 40 karrike konference me kellefa ne gjendje te reja. Cmimi per cope :35 000 te vjetra per cop
Shitet makine Ital Forni per hapje picash.per pica te vogla dhe te medha.
Ne gjendje shume te mire.
Çmimi 450euro