Shiten mobilje per zyre, 1500 euro i diskutueshem Tirana

Furniture and Electro Households 11/11/2023 11:46 Post ID: 194418


Payment

1,500 Euro

City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga Artan Lenja Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 29

Shiten mobilje te paperdorura per zyre. Mobiljet perbehen nga recepsioni dhe nje raft. Per momentin mobiljet jane te cmontuara Permasat e recepsionit: 220m x 150m
Cmimi 1500 euro i diskutueshem.
Na shkruani ne Whatsapp