Jepet Ambjent per biznes, me qera ne Kombinat prane Komisariatit te Policise nr.6 (4261822) Tirane

Ambjent biznesi me qera 25/01/2023 10:52 Post ID: 98872


Pagesa 3,500 Euro
Siperfaqa neto 1000.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Distanca 4.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat, Tirana, Albania - Harta
Lexime 0

id 4261822
Ne Kombinat prane Komisariatit te Policise nr.6, jepet me qera Ambient per biznes, siperfaqe 1000 m², kati i 3, ndertim i ri buze rruge, open space, mundesi modifikimi dhe ndarjeje, 2 tualete, me fasade xhami dhe 80% ndricim, me ashensor industrial dhe 700 m² siperfaqe parkimi. I shfrytezueshem per te gjitha llojet e biznesit. Ndodhet ne zone te akseseshme gjate gjithe kohes si edhe e aksesueshme nga transporti urban.

Cmimi 3500 euro