🔺️Jepet Ambjent Biznesi me qera (Lokal)🔺 [ID ASKBNA 122] Tirane

Ambjent biznesi me qera 14/01/2023 13:47 Post ID: 97531


Pagesa 1,700 Euro
Siperfaqa neto 150.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 0.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania - Harta
Lexime 6

🔺️Jepet Ambjent Biznesi me qera (Lokal)🔺

📍 Sheshi Skenderbej

🔹 Pallat egzistues
🔹Kati 0
🔹 Ashensor po
🔹Siperfaqe dublex 40 m2, pjesa lart, 50 m2 pjesa poshte dhe 60 m2 Verande e mbyllur

▫️Organizohet:
🔹Open space
🔹Tualete 1
🔹️Dublex
🔹️ Verande

▫️Ofrohet
🔹Si ne foto
🔹Parket po
🔹️Pllake po
🔹️Kondicioner jo
🔹 Ka kubatur te rregullt

Cmimi: 1700 euro/muaji +2 garanci
Çmimi eshte i diskutueshem

[ID ASKBNA 122]