Zyre me qera ne rrugen e Kavajes, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit. (ID 4261845) Tirane

Ambjent biznesi me qera 02/02/2023 09:54 Post ID: 96668


Pagesa 500 Euro
Siperfaqa neto 25.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1
Distanca 1.48 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 7

id 4261845
Rruga e Kavajes, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit, jepet me qera ambjent biznesi ne pallat ekzistues, siperfaqe 25 m², kati 1,tualet, orientim me diell. Ambjenti eshte i investuar, ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi. Ambjenti ka dalje direkte ne rrugen kryesore. Mund te perdoret per kategori te ndryshme biznesesh.

Jepet me qera 500 euro