Jepet me qera ambjent zyre, tek Rruga e Kavajes (ID 4261837) Tirane

Ambjent biznesi me qera 25/01/2024 09:39 Post ID: 92381


Pagesa

475 Euro

Siperfaqa neto 55.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 1.48 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 16

id 4261837


Tek Rruga e Kavajes , jepet me qera ambient per zyra, siperfaqe 55 m², kati i 0 ne nje pallat ekzistues. Eshte i organizuar ne 2 ambjente dhe tualet. Ambienti ka hapsire te bollshme dhe orientim me diell. Ka fasade xhami dhe hapsire te shfrytezueshme perpara deres. I pershtatshem per zyra, klinika etj. Ndodhet ne rruge dytesore, por e dukshme nga rruga kryesore.

Jepet me qera 475 euro