Jepet per zyra ambjent 3+1+ garazh me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (ID 4231192) Tirane

Ambjent biznesi me qera 02/06/2023 09:47 Post ID: 139609


Pagesa

1,600 Euro

Siperfaqa neto 220.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 4 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku - Harta
Lexime 4

id 4231192
Ne zonen e Bllokut, jepet me qera apartament 3+1 bosh me garazh, siperfaqa totale 220 m² (150 m² siperfaqe e brendeshme, dhe 70 m² verande), kati 4 nga toka ne nje pallat te ri, ashensor, 2 tualete.

Cmimi 1600 Euro