Qera, Ambient Biznesi, Rr. Ismail Qemali-Bllok 1,500 Euro /Muaj Tirane

Ambjent biznesi me qera 09/12/2023 11:30 Post ID: 116452


Pagesa

1,500 Dollar

Siperfaqa neto 110.00 me 1 Tualete
Kati Kati 7 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa BLLOKU - Harta
Lexime 54

Disponojmë Ambient Biznesi për Qera te rruga Ismail Qemali-Bllok

Informacion mbi ambjentin:
•Sipërfaqja e apartamenti 110m2
• Kati 7
• Orientim Jug-Lindje

Organizimi:
• E organizuar ne open space.
• 1 Tualete
•1 ballkone

Cilësime të tjera:
• Jepet i investuar

• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Garazh opsional ( cmim extra )
• Me 2 ashensor
•Kondicioner
• I shtruar me parket
Cmimi:1500€ bruto

Ambjenti ndodhet në një zonë të preferuar për banim dhe investim.
Zona në të cilën ndodhet është një nga zonat më të kerkuara.