Noel Fish kerkon te punesoje 2 Kuzhuniere, 2 Ndihmes kuzhuniere, 2 Lavapjatese ,2 Pastruse peshku dhe Kasiere Tirane

Oferta Pune 03/02/2023 14:28 Post ID: 98312


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
2 Kuzhuniere, 2 Ndihmes kuzhuniere, 2 Lavapjatese ,2 Pastruse peshku , Kasiere, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 201

🐠 Noel Fish kerkon te punesoje:

-2 Kuzhuniere

-2 Ndihmes kuzhuniere

- 2 Lavapjatese 

- 2 Pastruese peshku 

-Kasiere 


⏩Kerkohet:

👉Te jene etike gjate punes

😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 

📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune

⏩Ofrohet:

💰 Page e kenaqshme 

-1 dite ne jave pushim 

Kushte te mira pune.

📍Adresa: 21 Dhjetori, te Inxhinieria 

📲📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!