Kerkohen te punesohen 200 operator/e Spanjisht dhe Italisht Tirane

Oferta Pune 28/01/2023 17:44 Post ID: 98021


Pagesa 600 Euro
Pozicioni
Call Center Agent
operator/e , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 92

📣Kerkohen te punesohen 200 operator/e Spanjisht dhe Italisht👉🏻Kerkohet:

〽️Eksperienca nuk perben problem

🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.

⏳Disponibilitet per te punuar full-time.

👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.


👉🏻Ofrohet:

💸Page baze 500-600 euro

💰Bonuse deri ne 2000 Euro. javore dhe mujore ne baze te performances tuaj.

✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.

👩🏻‍💻Kushte shume komode pune.


👥 Grupet me Teamleader kane perparesi .
ğŸŽ¯Adresa: Tirane

ğŸ›Žï¸Ju mirepresim!